Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5956
    Týden:
    27
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 07.08. 10:15 Chrudim - Uhelné sklady 2:1 [ více ]
    2. So 14.08. 10:15 Uhelné sklady - Kácov 2:2 [ více ]
    3. So 21.08. 17:00 Skuteč - Uhelné sklady 1:1 [ více ]
    4. So 28.08. 10:15 Uhelné sklady - Pardubice 5:0 [ více ]
    5. So 04.09. 10:15 Český Dub - Uhelné sklady 4:2 [ více ]
    6. So 11.09. 10:15 Uhelné sklady - Dobrovice 0:4 [ více ]
    7. So 18.09. 16:30 Český Brod - Uhelné sklady 4:2 [ více ]
    8. So 25.09. 10:15 Uhelné sklady - Jablonec B 1:1 [ více ]
    9. So 02.10. 16:00 Ústí n.O. - Uhelné sklady 2:0 [ více ]
    10. So 09.10. 10:15 Uhelné sklady - Čáslav B 2:0 [ více ]
    11. Ne 17.10. 15:30 Týniště n.O. - Uhelné sklady 5:0 [ více ]
    12. So 23.10. 10:15 Uhelné sklady - Čelákovice 0:2 [ více ]
    13. So 30.10. 14:30 Choceň - Uhelné sklady 1:1 [ více ]
    14. So 06.11. 10:15 Uhelné sklady - Velim 1:0 [ více ]
    15. Ne 14.11. 14:00 Dvůr Králové - Uhelné sklady 2:1 [ více ]
    16. Út 00.00. 00:00 Uhelné sklady - Chrudim 1:3 [ více ]
    17. So 19.03. 15:00 Kácov - Uhelné sklady 5:1 [ více ]
    18. So 26.03. 10:15 Uhelné sklady - Skuteč 2:3 [ více ]
    19. So 02.04. 16:30 Pardubice - Uhelné sklady 3:1 [ více ]
    20. So 09.04. 16:30 Uhelné sklady - Český Dub 3:1 [ více ]
    21. So 16.04. 17:00 Dobrovice - Uhelné sklady 2:0 [ více ]
    22. So 23.04. 17:00 Uhelné sklady - Český Brod 3:1 [ více ]
    23. So 30.04. 17:00 Jablonec B - Uhelné sklady 4:0 [ více ]
    24. So 07.05. 17:00 Uhelné sklady - Ústí n.O. 0:1 [ více ]
    25. So 14.05. 17:00 Čáslav B - Uhelné sklady 3:2 [ více ]
    26. So 21.05. 17:00 Uhelné sklady - Týniště n.O. 2:3 [ více ]
    27. So 28.05. 17:00 Čelákovice - Uhelné sklady 3:1 [ více ]
    28. So 04.06. 17:00 Uhelné sklady - Choceň 2:3 [ více ]
    29. So 11.06. 17:00 Velim - Uhelné sklady 2:3 [ více ]
    30. So 18.06. 17:00 Uhelné sklady - Dvůr Králové 1:5 [ více ]
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu