Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7411
  • Návštěvy: 332/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14474
    Týden:
    332
    Dnes:
    71
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. 12.07. 19:30 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 1:1 [ více ]
    3. Ne 28.07. 18:00 Trenčín - Slovan Bratislava 4:2 [ více ]
    4. Ne 04.08. 19:30 Slovan Bratislava - Myjava 5:0 [ více ]
    5. Ne 11.08. 17:30 Košice - Slovan Bratislava 0:1 [ více ]
    6. Ne 18.08. 19:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 3:2 [ více ]
    2. St 21.08. 19:00 Slovan Bratislava - Senica 1:0 [ více ]
    7. So 24.08. 19:30 Žilina - Slovan Bratislava 2:0 [ více ]
    8. Ne 01.09. 17:30 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 2:0 [ více ]
    9. So 14.09. 17:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 2:4 [ více ]
    10. St 18.09. 18:00 Slovan Bratislava - Nitra 5:0 [ více ]
    11. So 21.09. 16:00 Trnava - Slovan Bratislava 1:3 [ více ]
    12. Ne 29.09. 14:30 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 1:2 [ více ]
    13. 04.10. 17:30 Senica - Slovan Bratislava 0:2 [ více ]
    14. 18.10. 18:30 Slovan Bratislava - Trenčín 0:3 [ více ]
    15. So 26.10. 18:00 Myjava - Slovan Bratislava 2:2 [ více ]
    16. Ne 03.11. 16:00 Slovan Bratislava - Košice 1:1 [ více ]
    17. Ne 10.11. 14:30 Ružomberok - Slovan Bratislava 2:3 [ více ]
    18. Ne 24.11. 17:00 Slovan Bratislava - Žilina 2:1 [ více ]
    19. So 30.11. 14:30 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 0:2 [ více ]
    20. So 01.03. 15:00 Slovan Bratislava - Banská Bystrica 2:0 [ více ]
    22. So 01.03. 17:00 Slovan Bratislava - Trnava 2:0 [ více ]
    21. Po 10.03. 18:30 Nitra - Slovan Bratislava 1:2 [ více ]
    23. So 22.03. 15:00 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 2:1 [ více ]
    24. Po 31.03. 18:30 Slovan Bratislava - Senica 2:0 [ více ]
    25. So 05.04. 15:00 Trenčín - Slovan Bratislava 0:1 [ více ]
    26. So 12.04. 15:00 Slovan Bratislava - Myjava 0:1 [ více ]
    27. So 19.04. 15:00 Košice - Slovan Bratislava 0:2 [ více ]
    28. So 26.04. 15:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 1:2 [ více ]
    29. Po 05.05. 18:30 Žilina - Slovan Bratislava 2:0 [ více ]
    30. So 10.05. 17:30 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 2:0 [ více ]
    31. So 17.05. 17:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 1:2 [ více ]
    32. Út 20.05. 17:30 Slovan Bratislava - Nitra 2:1 [ více ]
    33. So 31.05. 17:30 Trnava - Slovan Bratislava 1:2 [ více ]
    Správce soutěže: Marian Voros

    Nejčtenější ze sportu