Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12653
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4783
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINÁLE

    St 13.06. 17:00 Mostecký FK - Jílové 1:2 np (1:1)

    SEMIFINÁLE

    So 31.03. 15:00 Brná - Jílové 0:1 (0:0)
    So 02.06. 10:15 Mostecký FK - H.Jiřetín/Litvínov 5:1 (3:0)

    ČTVRTFINÁLE

    St 20.09. 16:30 Jílové - Modlany 6:1 (5:1)
    St 20.09. 16:30 Krupka - Mostecký FK 0:5 (0:0)
    St 20.09. 16:30 Údlice - H.Jiřetín/Litvínov 1:2 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Modrá - Brná 0:1 (0:0)

    OSMIFINÁLE

    St 06.09. 17:00 Brná - Vilémov 5:1 (0:0)
    St 06.09. 17:00 Dobroměřice - Mostecký FK 1:4 (0:2)
    St 06.09. 17:00 Litoměřicko B - Krupka 0:2 (0:0)
    St 06.09. 17:00 Kadaň - H.Jiřetín/Litvínov 1:4 (0:2)
    St 06.09. 17:00 Mojžíř - Jílové 3:4 np (1:1)
    St 06.09. 17:00 Údlice - Žatec 5:1 (2:0)
    St 13.09. 17:15 Modlany - Srbice 4:3 np (1:1)
    Ne 22.10. 15:00 Neštěmice - Modrá 1:4 (0:0)

    1. KOLO

    So 29.07. 17:00 Údlice - Perštejn 4:1 (2:1)
    Ne 30.07. 17:30 Vilémov - Šluknov 5:1 (0:0)
    St 02.08. 17:30 Lom - Krupka 0:9 (0:5)
    So 05.08. 10:30 Meziboří - H.Jiřetín/Litvínov 0:1 (0:1)
    So 05.08. 15:00 Obrnice - Modlany 3:6 (0:3)
    So 05.08. 17:00 Union Děčín - Litoměřicko B 2:5 (0:1)
    So 05.08. 17:00 Boletice - Neštěmice 1:9 (1:4)
    So 05.08. 17:00 Mojžíř - Štětí 4:2 (3:2)
    So 05.08. 17:00 Chlumec - Brná 2:3 np (1:2)
    So 05.08. 17:00 Chlumčany - Srbice 1:5 (0:4)
    So 05.08. 17:00 Ervěnice - Mostecký FK 1:5 (0:4)
    So 05.08. 17:00 Dobkovice - Jílové 0:2 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Postoloprty - Žatec 0:11 (0:8)
    So 05.08. 17:00 Dobroměřice - Bílina 4:3 np (1:1)
    Út 08.08. 18:00 Modrá - Junior Děčín 9:0 (5:0)
    St 30.08. 17:30 Kadaň - SKP Kadaň 10:3 (7:1)
    Správce soutěže: David

    Nejčtenější ze sportu