Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15010
  • Návštěvy: 305/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1424
    Týden:
    305
    Dnes:
    39
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    6.kolo

    So 26.09. 11:45 Velim - Lety 10:2 (7:1)
    So 26.09. 12:30 Kosmonosy - Kralupy 1901 odloženo
    So 26.09. 12:30 Hostouň - Kutná Hora 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 11:45 Králův Dvůr - Říčany
    Ne 27.09. 12:30 Mnich. Hradiště - Čelákovice
    Ne 27.09. 12:30 Baník Švermov - FC Mělník
    Ne 27.09. 12:30 Pšovka Mělník - Kunice
    Ne 27.09. 12:30 Brandýs-Boleslav - Boh. Poděbrady
    Ne 27.09. 12:30 Slaný - Nymburk
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 7 6 1 0 34:9 19 10
    2. web > 9 6 1 2 33:13 19 7
    3. web > 7 6 0 1 32:7 18 3
    4. web > 8 6 0 2 29:15 18 3
    5. web > 7 5 0 2 23:10 15 6
    6. web > 7 5 0 2 24:12 15 3
    7. web > 8 5 0 3 19:11 15 6
    8. web > 8 5 0 3 18:16 15 6
    9. web > 7 4 1 2 30:12 13 1
    10. web > 7 3 1 3 25:18 10 -2
    11. web > 8 3 1 4 23:26 10 1
    12. web > 6 3 0 3 16:16 9 3
    13. web > 7 2 1 4 21:23 7 -2
    14. web > 9 2 1 6 13:24 7 -11
    15. web > 7 2 0 5 8:27 6 -6
    16. web > 7 1 1 5 9:20 4 -8
    17. web > 7 1 1 5 9:29 4 -5
    18. web > 8 1 0 7 6:45 3 -6
    19. web > 8 0 1 7 11:50 1 -14

    7.kolo

    Po 28.09. 12:30 Kutná Hora - Povltavská FA
    So 03.10. 12:30 Nymburk - Hostouň
    So 03.10. 12:30 Boh. Poděbrady - Slaný
    Ne 04.10. 12:15 FC Mělník - Pšovka Mělník
    Ne 04.10. 12:30 Kunice - Brandýs-Boleslav
    Ne 04.10. 12:30 Lety - Baník Švermov
    Ne 04.10. 12:30 Kralupy 1901 - Velim
    Ne 04.10. 12:30 Říčany - Kosmonosy
    Ne 04.10. 12:30 Čelákovice - Králův Dvůr
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška
     R. Zeisl: Dobrý den, rád bych Vás pozval na násled...
    17:21  19.08. 2020

    Nejčtenější ze sportu