Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15036
  • Návštěvy: 1054/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8591
    Týden:
    1054
    Dnes:
    171
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    3.kolo

    St 30.09. 15:00 Sparta Praha - Blansko
    St 30.09. 15:30 Chlumec n. C. - Teplice
    St 30.09. 15:30 Chrudim - Mladá Boleslav
    St 30.09. 15:30 Slavia Praha - Dukla Praha
    St 30.09. 15:30 Třinec - Baník Ostrava
    St 30.09. 15:30 Táborsko - Bohemians 1905
    St 30.09. 15:30 Karviná - Vlašim
    St 30.09. 15:30 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec
    St 30.09. 15:30 1.FC Slovácko - Prostějov
    St 30.09. 15:30 Přepeře - Viktoria Plzeň
    St 30.09. 15:30 Domažlice - Sigma Olomouc
    St 30.09. 15:30 Karlovy Vary - Opava
    St 07.10. 15:30 Ústí n.O. - Č. Budějovice
    St 07.10. 18:00 Zbrojovka Brno - Jihlava
    09.10. 17:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram
    So 10.10. 15:00 Líšeň - Jablonec

    2.kolo

    Čt 10.09. 00:00 Povltavská FA - Táborsko 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Hlučín - Třinec 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Znojmo - Líšeň 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Kroměříž - Opava 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Velké Meziříčí - Prostějov 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Český Brod - Chlumec n. C. 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Březová - Hradec Králové 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Vltavín - 1.FK Příbram 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Aritma Praha - Dukla Praha 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Motorlet Praha - Chrudim 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Benešov - Teplice 0k:3
    11.09. 00:00 Srbice - Vlašim 0k:3
    11.09. 00:00 Petřkovice - Sigma Olomouc 0k:3
    11.09. 00:00 Mostecký FK - Č. Budějovice 0k:3
    11.09. 00:00 Rosice - Zbrojovka Brno 0k:3
    11.09. 00:00 Vyškov - 1.FC Slovácko 0k:3
    Ne 13.09. 16:00 Nové Město n.M. - Jihlava 1:2 (0:0)
    Út 15.09. 16:00 Frýdek-Místek - Blansko 1:2 (0:1)
    St 16.09. 16:00 Domažlice - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    St 16.09. 16:00 Frenštát - Baník Ostrava 0:4 (0:1)
    St 16.09. 16:00 Hlubina - Karviná 0:6 (0:2)
    St 16.09. 16:00 Ústí n.O. - Zlín 1:0 (1:0)
    St 16.09. 16:00 Velvary - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    St 16.09. 16:00 Vysoké Mýto - Přepeře 1:2 (1:1)
    St 16.09. 16:00 Hostouň - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    St 23.09. 16:00 Karlovy Vary - Vyšehrad 3:0k
    St 23.09. 16:00 Kolín - Viktoria Žižkov 0k:3

    1.kolo

    Út 11.08. 17:30 Frenštát - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    Út 11.08. 17:30 HFK Olomouc - Rosice 0:2 (0:0)
    14.08. 18:00 Soběslav - Táborsko 1:4 (1:0)
    So 15.08. 10:15 Slaný - Hostouň 1:2 pp (1:1)
    So 15.08. 10:15 Kolín - Pardubice 2:1 np (1:1)
    So 15.08. 10:15 Lhota p. L. - Chlumec n. C. 0:7 (0:3)
    So 15.08. 10:15 Dvůr Králové - Ústí n.O. 0:3 (0:1)
    So 15.08. 10:15 Brandýs - Domažlice 2:4 (0:2)
    So 15.08. 10:15 SK Kladno - Benešov 5:6 (1:6)
    So 15.08. 10:15 Libiš - Vltavín 0:6 (0:2)
    So 15.08. 10:15 Motorlet Praha - Meteor 1:0 (1:0)
    So 15.08. 10:30 Mar. Lázně - Karlovy Vary 0:6 (0:1)
    So 15.08. 14:30 Chomutov - Povltavská FA 1:3 (1:2)
    So 15.08. 16:00 Březová - Zbuzany 3:2 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Srbice - Sokolov 3:0 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Velvary - Dobříš 5:1 (2:0)
    So 15.08. 17:00 ČLU Beroun - Viktoria Žižkov 0:4 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Náchod - Hradec Králové 0:6 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Vysoké Mýto - Zápy 4:3 pp (3:3)
    So 15.08. 17:00 Souš - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Velké Hamry - Vlašim 0:2 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Český Brod - Písek 2:1 np (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Sedlčany - Vyšehrad 0:6 (0:2)
    Út 25.08. 17:00 Letohrad - Chrudim 0:2 (0:1)
    Út 25.08. 17:30 Tasovice - Znojmo 4:5 pp (3:3)
    Út 25.08. 17:30 Humpolec - Nové Město n.M. 1:2 (1:1)
    St 26.08. 17:30 Nový Jičín - Petřkovice 0:3 (0:0)
    St 26.08. 17:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 0k:3
    St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 1:4 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Rýmařov - Prostějov 0k:3
    St 26.08. 17:30 Hranice - Blansko 0k:3
    St 26.08. 17:30 Dětmarovice - Hlučín 1:6 (0:4)
    St 26.08. 17:30 Slavičín - Třinec 0k:3
    St 26.08. 17:30 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    St 26.08. 17:30 Lanžhot - Líšeň 0:1 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Strání - Kroměříž 1:5 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Skaštice - Vyškov 0:6 (0:5)
    St 26.08. 17:30 Hlubina - Vítkovice 6:3 (3:2)
    St 26.08. 17:30 Olešnice - Uničov 0:4 (0:0)
    St 26.08. 18:00 Admira Praha - Dukla Praha 0:4 (0:2)
    St 26.08. 18:00 Přepeře - Varnsdorf 3:1 (2:0)
    St 26.08. 18:00 Komárov - Ústí n/L 1:3 (1:1)
    St 02.09. 17:30 Kosmonosy - Aritma Praha 1:2 np (1:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek
     . : V Praze Blansku hrozí koronavir, tam to řádí nejv...
    10:04  25.09. 2020
     . : Proč nehraje Sparta v Blansku? Tam by určitě proh...
    19:18  24.09. 2020
     . : škoda, že nehrajou Přepeře proti Domažlicím, dvě ...
    18:47  24.09. 2020
     . : V Novém Městě -vítězný gól z penalty, která být v...
    11:29  15.09. 2020
     . : Jihlava postoupila, domácím nebyl uznán gól pro o...
    18:52  13.09. 2020
     . : Mfk Vyškov taky odstoupil z Mol Cupu.
    12:20  13.09. 2020

    Nejčtenější ze sportu