Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15039
  • Návštěvy: 205/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Nizozemsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3667
    Týden:
    205
    Dnes:
    100
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    24.kolo

    26.02. 20:00 Zwolle - Heerenveen 4:1 (0:1)
    So 27.02. 16:30 Utrecht - Emmen 0:1 (0:1)
    So 27.02. 18:45 Den Haag - Waalwijk 0:0 (0:0)
    So 27.02. 20:00 Vitesse - Venlo 4:1 (1:1)
    So 27.02. 21:00 Heracles - Twente 2:2 (1:1)
    Ne 28.02. 12:15 Sparta Rotterdam - Willem II 0:2 (0:0)
    Ne 28.02. 14:30 Groningen - Sittard 1:0 (0:0)
    Ne 28.02. 14:30 PSV Eindhoven - Ajax 1:1 (1:0)
    Ne 28.02. 16:45 Alkmaar - Feyenoord 4:2 (2:2)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 23 18 3 2 73:18 57 24
    2. web > 24 15 6 3 55:26 51 15
    3. web > 24 14 7 3 56:35 49 13
    4. web > 24 14 3 7 39:25 45 9
    5. web > 24 12 7 5 46:26 43 10
    6. web > 24 12 6 6 31:24 42 3
    7. web > 24 9 8 7 39:32 35 -1
    8. web > 23 8 10 5 36:29 34 -5
    9. web > 24 9 4 11 35:42 31 -5
    10. web > 24 7 9 8 32:35 30 -3
    11. web > 24 8 5 11 26:37 29 -7
    12. web > 24 5 11 8 32:38 26 -10
    13. web > 23 6 5 12 32:40 23 -13
    14. web > 24 5 8 11 22:35 23 -13
    15. web > 23 6 4 13 37:60 22 -11
    16. web > 24 4 5 15 27:54 17 -19
    17. web > 24 2 9 13 20:50 15 -21
    18. web > 24 2 6 16 21:53 12 -24

    25.kolo

    05.03. 20:00 Emmen - Sparta Rotterdam
    So 06.03. 16:30 Feyenoord - Venlo
    So 06.03. 18:45 Twente - Willem II
    So 06.03. 20:00 Heerenveen - Den Haag
    So 06.03. 21:00 Waalwijk - Utrecht
    Ne 07.03. 12:15 Ajax - Groningen
    Ne 07.03. 14:30 Heracles - Zwolle
    Ne 07.03. 14:30 Sittard - PSV Eindhoven
    Ne 07.03. 16:45 Vitesse - Alkmaar
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu