Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15039
  • Návštěvy: 258/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Nizozemsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1382
    Týden:
    258
    Dnes:
    20
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    5.kolo

    So 17.10. 18:45 Heracles - Waalwijk 0:1 (0:1)
    So 17.10. 20:00 Alkmaar - Venlo 2:2 (2:0)
    So 17.10. 21:00 Willem II - Twente 0:3 (0:1)
    Ne 18.10. 12:15 Feyenoord - Sparta Rotterdam 1:1 (1:0)
    Ne 18.10. 14:30 Den Haag - Vitesse 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 14:30 Ajax - Heerenveen 5:1 (3:0)
    Ne 18.10. 16:45 Zwolle - PSV Eindhoven 0:3 (0:3)
    Ne 18.10. 16:45 Groningen - Utrecht 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 20:00 Emmen - Sittard 2:2 (0:2)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 5 4 1 0 11:3 13 7
    2. web > 5 4 0 1 11:3 12 3
    3. web > 5 4 0 1 9:2 12 6
    4. web > 5 3 2 0 12:5 11 2
    5. web > 5 3 2 0 10:3 11 2
    6. web > 5 3 1 1 8:7 10 4
    7. web > 5 2 1 2 4:6 7 -2
    8. web > 4 1 3 0 5:3 6 0
    9. web > 5 1 2 2 9:9 5 -1
    10. web > 4 0 4 0 10:10 4 -2
    11. web > 4 1 1 2 5:6 4 -5
    12. web > 5 1 1 3 6:10 4 -5
    13. web > 5 1 1 3 3:9 4 -5
    14. web > 5 0 3 2 8:11 3 -6
    15. web > 4 1 0 3 2:7 3 0
    16. web > 5 1 0 4 4:10 3 -3
    17. web > 5 0 2 3 6:12 2 -4
    18. web > 5 0 2 3 5:12 2 -4

    6.kolo

    So 24.10. 16:30 Venlo - Ajax
    So 24.10. 18:45 Utrecht - Twente
    So 24.10. 20:00 Zwolle - Willem II
    So 24.10. 21:00 Heerenveen - Emmen
    Ne 25.10. 12:15 Sittard - Groningen
    Ne 25.10. 14:30 Sparta Rotterdam - Heracles
    Ne 25.10. 14:30 Vitesse - PSV Eindhoven
    Ne 25.10. 16:45 Waalwijk - Feyenoord
    Ne 25.10. 20:00 Den Haag - Alkmaar
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu