Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15292
  • Návštěvy: 157/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1940
    Týden:
    157
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    23.kolo

    26.02. 18:30 Regensburg - Paderborn 1:0 (0:0)
    26.02. 18:30 Darmstadt - Karlsruhe SC 1:0 (0:0)
    So 27.02. 13:00 VfL Bochum - Würzburg 3:0 (1:0)
    So 27.02. 13:00 Hannover - Fürth 2:2 (1:0)
    So 27.02. 13:00 Kiel - Aue 1:0 (0:0)
    Ne 28.02. 13:30 Sandhausen - Osnabrück 3:0 (1:0)
    Ne 28.02. 13:30 Heidenheim - Düsseldorf 3:2 (1:0)
    Ne 28.02. 13:30 Norimberk - Braunschweig 0:0 (0:0)
    Po 01.03. 20:30 St. Pauli - Hamburg 1:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. 23 14 3 6 43:23 45 9
    2. web > 23 13 6 4 37:21 45 9
    3. web > 23 12 7 4 45:27 43 10
    4. web > 23 12 6 5 48:29 42 9
    5. web > 23 11 3 9 36:31 36 3
    6. web > 23 10 6 7 35:31 36 0
    7. web > 23 10 6 7 34:32 36 3
    8. web > 23 10 4 9 35:27 34 1
    9. web > 23 9 5 9 31:31 32 -1
    10. web > 23 8 7 8 28:27 31 -2
    11. web > 23 8 7 8 37:40 31 -5
    12. web > 23 7 8 8 25:29 29 -7
    13. web > 23 8 4 11 35:39 28 -8
    14. web > 23 7 6 10 29:34 27 -9
    15. web > 23 6 4 13 22:37 22 -11
    16. web > 23 6 3 14 28:44 21 -15
    17. web > 23 5 6 12 21:43 21 -15
    18. web > 23 4 3 16 25:49 15 -18

    24.kolo

    05.03. 18:30 Paderborn - Darmstadt
    05.03. 18:30 Würzburg - Heidenheim
    So 06.03. 13:00 Fürth - VfL Bochum
    So 06.03. 13:00 Aue - Hannover
    So 06.03. 13:00 Karlsruhe SC - St. Pauli
    Ne 07.03. 13:30 Osnabrück - Regensburg
    Ne 07.03. 13:30 Braunschweig - Sandhausen
    Ne 07.03. 13:30 Düsseldorf - Norimberk
    Po 08.03. 20:30 Hamburg - Kiel
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu