Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15335
  • Návštěvy: 24/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1250
    Týden:
    24
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Zápasy 1. předkola

    Út 25.08. 18:00 Riteriai - Derry City 3:2 pp (2:2)
    St 26.08. 18:30 FC Niderkorn - Zeta Golubovci 3:0 (1:0)
    Čt 27.08. 16:00 Ventspils - Dinamo-Auto 2:1 (1:1)
    Čt 27.08. 16:00 Almaty - Noah Jerevan 4:1 (2:1)
    Čt 27.08. 16:00 Ordabasy - Botosani 1:2 (1:2)
    Čt 27.08. 16:30 Borac - Sutjeska Nikšić 1:0 (1:0)
    Čt 27.08. 16:30 Teuta Durrës - Beitar Jeruzalém 2:0 (1:0)
    Čt 27.08. 17:00 Din. Minsk - Piast Gliwice 0:2 (0:1)
    Čt 27.08. 17:30 Lincoln Red Imps - Petange 2:0 (1:0)
    Čt 27.08. 18:00 Sumqayit - FK Škendija 0:2 (0:0)
    Čt 27.08. 18:00 Bodo/Glimt - Žalgiris Kaunas 6:1 (2:0)
    Čt 27.08. 18:00 Alashkert - FK Renova 0:1 (0:0)
    Čt 27.08. 18:00 Apollon Limassol - Saburtalo Tbilisi 5:1 (2:0)
    Čt 27.08. 18:00 Neftçi - FK Shkupi 2:1 (0:0)
    Čt 27.08. 18:30 Ol. Lublaň - Vik. Reykjavik 2:1 pp (1:1)
    Čt 27.08. 18:30 MOL Fehérvár - Bohemians Dublin 2:1 np (1:1)
    Čt 27.08. 19:00 Gjilani - APOEL Nikósie 0:2 pp (0:0)
    Čt 27.08. 19:00 CSKA Sofia - Sirens FC 2:1 (0:0)
    Čt 27.08. 19:00 Hammarby - Puskas 3:0 (2:0)
    Čt 27.08. 19:00 Rosenborg - Breidablik 4:2 (4:0)
    Čt 27.08. 19:00 Keşle - Laçi 0:1 np (0:0)
    Čt 27.08. 19:00 Vaduz - Hibernians 0:2 (0:1)
    Čt 27.08. 19:00 Žalgiris Vilnius - Paide 2:0 (2:0)
    Čt 27.08. 19:00 Aarhus - Honka 5:2 (3:1)
    Čt 27.08. 19:00 Lok. Tbilisi - Uni. Craiova 2:1 (0:0)
    Čt 27.08. 19:00 Malmö - Cracovia 2:0 (2:0)
    Čt 27.08. 19:15 Hafnarfjördur - Dunajská Streda 0:2 (0:1)
    Čt 27.08. 19:30 New Saints - Žilina 3:1 pp (1:1)
    Čt 27.08. 19:30 Soligorsk - FC Sfintul 0:1 np (0:0)
    Čt 27.08. 19:45 Beer Sheva - Dinamo Batumi 3:0 (2:0)
    Čt 27.08. 20:00 Zrinjski - Differdange 3:0 (2:0)
    Čt 27.08. 20:00 Tórshavn B36 - Levadia 4:3 pp (2:2)
    Čt 27.08. 20:00 Kukësi - Slavia Sofia 2:1 (0:0)
    Čt 27.08. 20:00 Danilovgrad - Loko Plovdiv 0:1 (0:0)
    Čt 27.08. 20:00 Petrocub - Bačka TSC 0:2 (0:1)
    Čt 27.08. 20:00 Valletta - Bala Town 0:1 (0:1)
    Čt 27.08. 20:15 Servette - Ružomberok 3:0 (0:0)
    Čt 27.08. 20:30 FCSB - Shirak Gyumri 3:0 (1:0)
    Čt 27.08. 20:45 Aberdeen - Runavík 6:0 (2:0)
    Čt 27.08. 20:45 Maribor - Coleraine FC 1:2 np (1:1)
    Čt 27.08. 20:45 Motherwell - Glentoran 5:1 (0:0)
    Čt 27.08. 21:00 Lech Poznań - Valmiera 3:0 (0:0)
    Čt 27.08. 21:00 Honvéd - Inter Turku 2:1 pp (1:1)
    Čt 27.08. 21:00 Shamrock Rovers - Ilves Tampere 3:2 np (2:2)
    Čt 27.08. 21:00 Partizan - RFS Riga 1:0 (0:0)
    St 09.09. 19:00 Maccabi Haifa - Žel.Sarajevo 3:1 (1:1)
    Čt 10.09. 19:30 FC Kalju - NK Mura 0:4 (0:4)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Nejčtenější ze sportu