Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15374
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    958
    Týden:
    76
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    27.kolo

    26.02. 19:00 Sabadell - Albacete 0:0 (0:0)
    26.02. 21:00 Cartagena - Leganés 1:0 (0:0)
    So 27.02. 16:00 Vallecano - Ponferradina 1:1 (0:0)
    So 27.02. 18:15 Alméria - CD Lugo 4:1 (1:1)
    So 27.02. 20:30 Castellón - Las Palmas 4:0 (1:0)
    So 27.02. 21:00 Logronés - Mallorca 0:1 (0:1)
    Ne 28.02. 14:00 Fuenlabrada - Girona 1:1 (0:1)
    Ne 28.02. 16:00 Gijón - Esp. Barcelona 1:1 (1:1)
    Ne 28.02. 18:15 Tenerife - Alcorcón 3:1 (0:0)
    Ne 28.02. 21:00 Oviedo - Zaragoza 1:0 (0:0)
    Po 01.03. 19:00 Mirandés - Málaga 1:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 27 17 6 4 37:13 57 15
    2. web > 27 16 5 6 39:17 53 14
    3. web > 27 16 4 7 42:25 52 10
    4. web > 27 15 4 8 31:21 49 7
    5. web > 27 13 8 6 28:18 47 5
    6. web > 27 12 6 9 31:26 42 3
    7. web > 27 12 5 10 28:28 41 2
    8. 27 11 7 9 27:22 40 -2
    9. web > 27 10 8 9 23:25 38 -1
    10. web > 27 10 6 11 25:25 36 -6
    11. 27 8 11 8 31:28 35 -7
    12. 27 7 14 6 29:29 35 -7
    13. web > 27 9 8 10 27:36 35 -4
    14. web > 27 9 7 11 24:33 34 -5
    15. 27 8 9 10 27:31 33 -6
    16. 27 8 6 13 19:33 30 -9
    17. web > 27 7 7 13 27:36 28 -14
    18. web > 27 7 6 14 20:25 27 -12
    19. web > 27 6 9 12 23:30 27 -15
    20. web > 27 7 5 15 16:29 26 -13
    21. web > 27 7 4 16 27:36 25 -17
    22. web > 27 6 7 14 17:32 25 -14

    28.kolo

    05.03. 21:00 Esp. Barcelona - Oviedo
    So 06.03. 16:00 Zaragoza - Tenerife
    So 06.03. 18:15 Leganés - Castellón
    So 06.03. 18:15 Las Palmas - Vallecano
    So 06.03. 20:30 Albacete - Logronés
    Ne 07.03. 14:00 Málaga - Sabadell
    Ne 07.03. 16:00 Ponferradina - Gijón
    Ne 07.03. 18:15 Mallorca - Cartagena
    Ne 07.03. 21:00 Girona - Alméria
    Po 08.03. 19:00 Alcorcón - Mirandés
    Po 08.03. 21:00 CD Lugo - Fuenlabrada
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu