Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15374
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    268
    Týden:
    65
    Dnes:
    17
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    9.kolo

    Út 27.10. 19:00 Girona - Cartagena 2:1 (1:1)
    St 28.10. 19:00 Albacete - Las Palmas
    St 28.10. 19:00 Castellón - Alméria
    St 28.10. 19:00 Esp. Barcelona - Ponferradina
    St 28.10. 21:30 Oviedo - Logronés
    Čt 29.10. 16:30 Alcorcón - Gijón
    Čt 29.10. 19:00 Tenerife - CD Lugo
    Čt 29.10. 19:00 Mirandés - Zaragoza
    Čt 29.10. 19:00 Mallorca - Málaga
    Čt 29.10. 21:30 Sabadell - Leganés
    Čt 29.10. 21:30 Vallecano - Fuenlabrada
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 8 5 2 1 9:1 17 5
    2. web > 8 5 1 2 8:4 16 4
    3. web > 8 4 3 1 6:1 15 3
    4. web > 8 5 0 3 9:7 15 0
    5. web > 8 4 2 2 6:8 14 2
    6. web > 8 4 1 3 9:7 13 4
    7. 8 3 4 1 9:8 13 1
    8. web > 7 4 0 3 9:6 12 0
    9. web > 9 3 3 3 11:9 12 0
    10. web > 8 3 3 2 11:11 12 0
    11. 8 4 0 4 10:10 12 0
    12. web > 7 4 0 3 5:7 12 3
    13. 8 2 4 2 6:6 10 -2
    14. web > 8 2 2 4 7:8 8 -4
    15. web > 8 2 2 4 6:9 8 -4
    16. web > 8 2 2 4 5:8 8 -4
    17. web > 6 2 1 3 6:5 7 -2
    18. 8 1 4 3 4:7 7 -5
    19. web > 6 1 3 2 4:5 6 -6
    20. web > 6 1 2 3 2:4 5 -4
    21. 7 1 2 4 5:8 5 -7
    22. web > 6 0 1 5 1:9 1 -5

    10.kolo

    So 31.10. 16:00 Cartagena - Albacete
    So 31.10. 18:15 Las Palmas - Oviedo
    Ne 01.11. 14:00 Leganés - Mirandés
    Ne 01.11. 16:00 Zaragoza - Mallorca
    Ne 01.11. 18:15 Fuenlabrada - Tenerife
    Ne 01.11. 18:15 Ponferradina - Sabadell
    Ne 01.11. 20:30 CD Lugo - Vallecano
    Ne 01.11. 21:00 Alméria - Girona
    Po 02.11. 16:00 Logronés - Alcorcón
    Po 02.11. 18:15 Gijón - Castellón
    Po 02.11. 21:00 Málaga - Esp. Barcelona
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu