Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15491
  • Návštěvy: 192/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    874
    Týden:
    192
    Dnes:
    16
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    6.kolo

    23.10. 19:00 Kasimpasa - Göztepe 0:0 (0:0)
    So 24.10. 15:00 Gaziantepspor - Konyaspor 1:0 (0:0)
    So 24.10. 18:00 Erzurum - Galatasaray 1:2 (1:1)
    So 24.10. 18:00 Başakşehir - Antalyaspor 5:1 (4:1)
    Ne 25.10. 11:30 Malatyaspor - Gençlerbirligi 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:00 Alanyaspor - Karagümrük 2:0 (1:0)
    Ne 25.10. 17:00 Fenerbahçe - Trabzonspor 3:1 (0:1)
    Po 26.10. 18:00 Sivasspor - Rizespor
    Po 26.10. 18:00 Denizlispor - Beşiktaş
    St 30.12. 00:00 Ankaragücü - Hatayspor
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. 6 5 1 0 15:2 16 7
    2. web > 6 4 2 0 10:5 14 5
    3. web > 6 3 1 2 8:5 10 1
    4. 6 2 2 2 9:7 8 -1
    5. web > 6 2 2 2 4:3 8 -1
    6. web > 6 2 2 2 6:8 8 -1
    7. 6 2 2 2 6:9 8 -1
    8. 6 1 4 1 10:7 7 -2
    9. 5 2 1 2 7:6 7 -2
    10. web > 4 2 1 1 5:4 7 1
    11. web > 6 2 1 3 7:7 7 -2
    12. web > 6 1 4 1 8:9 7 -2
    13. 4 2 1 1 3:6 7 1
    14. web > 5 1 3 1 5:3 6 0
    15. web > 5 2 0 3 4:8 6 -3
    16. web > 5 1 2 2 7:8 5 -4
    17. web > 6 1 2 3 6:10 5 -4
    18. web > 5 1 2 2 3:7 5 -1
    19. web > 4 1 1 2 5:7 4 -2
    20. web > 5 1 1 3 3:6 4 -2
    21. web > 4 0 1 3 4:8 1 -5

    7.kolo

    30.10. 18:00 Karagümrük - Erzurum
    30.10. 18:00 Trabzonspor - Kasimpasa
    So 31.10. 11:30 Gençlerbirligi - Gaziantepspor
    So 31.10. 14:00 Göztepe - Alanyaspor
    So 31.10. 17:00 Galatasaray - Ankaragücü
    Ne 01.11. 11:30 Rizespor - Kayserispor
    Ne 01.11. 14:00 Konyaspor - Başakşehir
    Ne 01.11. 17:00 Beşiktaş - Malatyaspor
    Po 02.11. 18:00 Antalyaspor - Fenerbahçe
    Po 02.11. 18:00 Hatayspor - Sivasspor
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu