Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15516
  • Návštěvy: 252/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Portugalsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3592
    Týden:
    252
    Dnes:
    16
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    31.kolo

    St 05.05. 20:00 Braga - Ferreira 1:1 (0:1)
    St 05.05. 20:00 Marítimo - Gil Vicente 0:1 (0:1)
    St 05.05. 22:15 Rio Ave - Sporting 0:2 (0:1)
    Čt 06.05. 16:00 Moreirense - Nacional
    Čt 06.05. 18:00 Belenenses - Portimonense
    Čt 06.05. 19:30 Benfica - FC Porto
    Čt 06.05. 21:30 Farense - Guimaraes
    07.05. 20:00 Famalicao - Santa Clara
    07.05. 22:15 Boavista - Tondela
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 31 24 7 0 56:15 79 34
    2. web > 30 21 7 2 61:27 70 25
    3. web > 30 20 6 4 58:21 66 21
    4. web > 31 18 5 8 50:31 59 11
    5. web > 31 14 7 10 36:36 49 4
    6. web > 30 12 5 13 33:37 41 -4
    7. web > 30 10 7 13 37:35 37 -8
    8. web > 30 8 12 10 29:38 36 -9
    9. web > 31 10 5 16 29:39 35 -10
    10. web > 30 10 5 15 32:49 35 -10
    11. web > 30 9 7 14 33:37 34 -11
    12. web > 30 7 13 10 21:28 34 -11
    13. web > 31 10 3 18 25:41 33 -15
    14. web > 30 7 10 13 34:44 31 -14
    15. web > 31 6 13 12 23:35 31 -17
    16. web > 30 6 11 13 35:46 29 -16
    17. web > 30 6 9 15 27:37 27 -18
    18. web > 30 6 6 18 26:49 24 -21

    32.kolo

    Ne 09.05. 16:00 Ferreira - Marítimo
    Ne 09.05. 21:00 Gil Vicente - Braga
    Po 10.05. 19:00 Portimonense - Moreirense
    Po 10.05. 21:15 FC Porto - Farense
    Út 11.05. 17:00 Tondela - Belenenses
    Út 11.05. 17:00 Santa Clara - Rio Ave
    Út 11.05. 19:00 Nacional - Benfica
    Út 11.05. 21:30 Sporting - Boavista
    St 12.05. 21:15 Guimaraes - Famalicao
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu