Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15523
  • Návštěvy: 671/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2326
    Týden:
    671
    Dnes:
    69
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    7.kolo

    23.10. 21:00 Elche - Valencia 2:1 (2:0)
    So 24.10. 16:00 FC Barcelona - Real Madrid 1:3 (1:1)
    So 24.10. 18:30 FC Sevilla - Eibar 0:1 (0:1)
    So 24.10. 18:30 Osasuna - Bilbao 1:0 (0:0)
    So 24.10. 21:00 Atlético Madrid - Betis 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Valladolid - Alavés
    Ne 25.10. 16:00 Cádiz - Villarreal
    Ne 25.10. 18:30 Getafe - Granada
    Ne 25.10. 21:00 Real Sociedad - Huesca
    Po 26.10. 21:00 Levante - Celta Vigo
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 6 4 1 1 9:4 13 7
    2. web > 5 3 2 0 10:1 11 2
    3. web > 6 3 2 1 10:2 11 2
    4. web > 6 3 2 1 8:8 11 -1
    5. web > 6 3 1 2 6:4 10 1
    6. web > 5 3 1 1 5:3 10 1
    7. web > 5 3 1 1 5:4 10 1
    8. web > 6 3 1 2 6:6 10 1
    9. web > 5 3 1 1 7:8 10 1
    10. web > 7 3 0 4 7:11 9 0
    11. web > 7 2 2 3 5:6 8 -4
    12. web > 5 2 1 2 9:5 7 -2
    13. web > 5 2 1 2 5:4 7 1
    14. web > 7 2 1 4 9:11 7 -2
    15. web > 6 2 0 4 4:6 6 0
    16. web > 6 0 5 1 4:6 5 -4
    17. web > 6 1 2 3 3:9 5 -4
    18. web > 6 1 1 4 3:8 4 -8
    19. web > 6 0 3 3 5:9 3 -6
    20. web > 5 1 0 4 5:10 3 0

    8.kolo

    30.10. 21:00 Eibar - Cádiz
    So 31.10. 14:00 Real Madrid - Huesca
    So 31.10. 16:00 Bilbao - FC Sevilla
    So 31.10. 18:30 Osasuna - Atlético Madrid
    So 31.10. 21:00 Alavés - FC Barcelona
    Ne 01.11. 14:00 Betis - Elche
    Ne 01.11. 16:00 Celta Vigo - Real Sociedad
    Ne 01.11. 18:30 Granada - Levante
    Ne 01.11. 21:00 Valencia - Getafe
    Po 02.11. 21:00 Villarreal - Valladolid
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu