Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15526
  • Návštěvy: 83/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Itálie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    944
    Týden:
    83
    Dnes:
    18
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    27.kolo

    So 06.03. 14:00 Entella - Ascoli 0:0 (0:0)
    So 06.03. 14:00 Cremonese - Salernitana 0:1 (0:1)
    So 06.03. 14:00 Pisa - Reggina 0:0 (0:0)
    So 06.03. 14:00 Pescara - Spal 0:1 (0:1)
    So 06.03. 14:00 Cosenza - Frosinone 1:2 (1:1)
    So 06.03. 16:00 Venezia - Brescia 0:1 (0:1)
    So 06.03. 18:00 Monza - Pordenone 2:0 (1:0)
    Ne 07.03. 15:00 Empoli - Cittadella 1:1 (1:0)
    Ne 07.03. 21:00 Reggiana - Lecce 0:4 (0:3)
    Po 08.03. 19:00 Chievo - L.R. Vicenza
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 27 12 14 1 49:24 50 11
    2. web > 27 12 11 4 37:21 47 8
    3. web > 27 12 10 5 31:27 46 7
    4. 27 12 9 6 35:25 45 3
    5. web > 27 10 13 4 48:32 43 1
    6. web > 26 11 9 6 33:21 42 3
    7. web > 27 11 8 8 38:27 41 2
    8. web > 27 10 11 6 34:29 41 2
    9. web > 27 8 13 6 36:38 37 -5
    10. web > 27 9 10 8 28:32 37 -2
    11. 27 7 12 8 28:27 33 -6
    12. web > 27 8 9 10 38:40 33 -9
    13. web > 26 6 13 7 36:36 31 -8
    14. web > 27 7 10 10 25:32 31 -8
    15. 27 7 8 12 30:36 29 -13
    16. web > 27 8 4 15 24:41 28 -14
    17. 27 4 14 9 22:28 26 -16
    18. web > 27 5 8 14 21:36 23 -16
    19. web > 27 5 8 14 20:41 23 -19
    20. 27 4 8 15 24:44 20 -22

    28.kolo

    12.03. 19:00 Cittadella - Pisa
    12.03. 21:00 Spal - Entella
    So 13.03. 14:00 Frosinone - Brescia
    So 13.03. 14:00 Cremonese - Reggiana
    So 13.03. 14:00 Pordenone - Pescara
    So 13.03. 14:00 Reggina - Monza
    So 13.03. 14:00 Lecce - Chievo
    So 13.03. 14:00 Ascoli - Venezia
    So 13.03. 15:00 L.R. Vicenza - Empoli
    So 13.03. 16:00 Salernitana - Cosenza
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu