Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4450
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
4433
Týden:
16
Dnes:
1
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále

Út 08.05. 12:30 Žilina - Senica 3:2 pp (2:2)

Semifinále - odvety

Út 24.04. 00:00 Senica - Zlaté Moravce 3:0 (1:0)
Út 24.04. 00:00 Banská Bystrica - Žilina 0:0 (0:0)

Semifinále - 1.zápasy

Út 17.04. 00:00 Zlaté Moravce - Senica 1:1 (0:0)
Út 17.04. 00:00 Žilina - Banská Bystrica 1:0 (0:0)

Čtvrtfinále - odvety

Út 25.10. 17:00 Zlaté Moravce - Košice 1:0 (0:0)
Út 01.11. 14:00 Prešov - Žilina 2:2 np (1:0)
Út 01.11. 17:00 Banská Bystrica - Trnava 1:1 (1:1)
St 21.03. 00:00 Slovan Bratislava - Senica 2:0 (0:0)

Čtvrtfinále - 1.zápasy

Út 18.10. 15:30 Košice - Zlaté Moravce 2:2 (2:1)
Út 18.10. 17:30 Trnava - Banská Bystrica 1:2 (0:1)
Út 18.10. 17:30 Žilina - Prešov 2:1 (0:1)
St 07.03. 00:00 Senica - Slovan Bratislava 2:0 (0:0)

3.kolo

Út 27.09. 15:30 Poprad - Žilina 0:1 np (0:0)
Út 27.09. 16:00 Dol. Ždaňa - Banská Bystrica 0:2 (0:0)
Út 27.09. 16:00 Ružiná - Senica 0:3 (0:2)
Út 27.09. 16:00 Košice - Nitra 2:1 (1:1)
Út 27.09. 17:30 Zlaté Moravce - Myjava 3:0 (1:0)
St 28.09. 16:00 Prešov - Mačva 4:0 (2:0)
St 05.10. 15:30 Nemšová - Trnava 0:2 (0:1)
St 26.10. 17:30 Trenčín - Slovan Bratislava 1:2 np (0:0)

2. kolo

Út 13.09. 16:30 Dol. Ždaňa - Ružomberok 3:2 np (1:2)
Út 13.09. 16:30 Spišská Nová Ves - Žilina 0:5 (0:1)
Út 13.09. 16:30 Prešov - Podbrezová 2:0 (1:0)
Út 13.09. 16:30 FC Petržalka - Trenčín 0:3 (0:2)
Út 13.09. 16:30 Michalovce - Banská Bystrica 1:2 np (1:1)
Út 13.09. 16:30 Košice - Dolný Kubín 4:1 (2:0)
Út 13.09. 16:30 Púchov - Trnava 0:3 (0:1)
Út 13.09. 16:30 Moravany - Zlaté Moravce 1:4 (0:2)
Út 13.09. 16:30 Zvolen - Poprad 1:2 (0:1)
St 14.09. 16:30 Dunajská Streda - Myjava 0:1 (0:0)
St 14.09. 16:30 Nemšová - Šamorín 2:0 (1:0)
St 14.09. 16:30 P. Bystrica - Senica 1:2 (1:0)
St 14.09. 16:30 Mačva - ŠK Kremnička 4:0 (1:0)
Út 20.09. 16:30 Vrbové - Nitra 0:3 (0:1)
St 21.09. 16:30 PŠC Pezinok - Slovan Bratislava 0:1 (0:1)

1. kolo

Út 23.08. 17:00 Kalinkovo - Moravany 0:4 (0:2)
Út 23.08. 17:00 Poprad - Worw. Steyr 1:0 (1:0)
Út 23.08. 17:00 ŠK Kremnička - Rimavská Sobota 1:0 (1:0)
Út 23.08. 17:00 Bardejov - Mačva 1:2 np (0:0)
Út 23.08. 17:00 Liptovský Mikuláš - Michalovce 0:1 (0:1)
Út 23.08. 17:00 Podbrezová - Moldava n.B 1:0 np (0:0)
Út 23.08. 17:00 Dolný Kubín - St. Ĺubovna 7:0 (2:0)
Út 23.08. 17:00 Nové Mesto n.V. - Dol. Ždaňa 0:2 (0:0)
Út 23.08. 17:00 FC Senec - Myjava 2:3 np (1:1)
Út 23.08. 17:00 Dubnica - Vrbové 1:2 (0:1)
Út 23.08. 17:00 Nové Zámky - Šamorín 0:3 (0:1)
St 24.08. 17:00 Topoľčany - Púchov 0:1 (0:0)
St 24.08. 17:00 FC Petržalka - Sereď 5:0 (2:0)
St 24.08. 17:00 Dunajská Lužná - P. Bystrica 2:3 (2:1)
St 24.08. 17:00 PŠC Pezinok - Šaľa 1:0 (0:0)
St 24.08. 17:00 Spišská Nová Ves - Lok. Košice 2:1 np (1:1)
Správce soutěže: X X

Nejčtenější ze sportu