Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7575
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
4260
Týden:
10
Dnes:
2
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

3. kolo

Út 24.09. 16:00 Ružomberok - Michalovce 1:0 (0:0)
Út 24.09. 16:00 Sereď - Košice 1:3 (0:1)
Út 24.09. 16:00 Prešov - Dunajská Streda 6:1 (4:0)
Út 24.09. 16:00 Zlaté Moravce - Šaľa 0:1 (0:0)
Út 24.09. 16:00 Trnava - Liptovský Mikuláš 7:2 (3:2)
Út 24.09. 16:00 Dunajská Lužná - Slovan Bratislava 1:5 (0:3)
Út 24.09. 16:00 Rimavská Sobota - Senica 1:2 (0:1)
St 25.09. 16:30 Nemšová - Žilina 0:3 (0:2)

2. kolo

Út 27.08. 17:00 Sereď - Trenčín 1:0 np (0:0)
Út 27.08. 17:00 Dunajská Lužná - Nitra 1:0 np (0:0)
Út 27.08. 17:00 Šaľa - Šamorín 2:1 (2:1)
Út 27.08. 17:00 Dolný Kubín - Žilina 0:2 (0:1)
Út 27.08. 17:00 Vráble - Senica 0:1 np (0:0)
Út 27.08. 17:00 Prešov - Bardejov 1:0 np (0:0)
Út 27.08. 17:00 Podbrezová - Ružomberok 0:3 (0:0)
Út 27.08. 17:30 Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš 0:1 np (0:0)
St 28.08. 17:00 Dunajská Streda - Pohronie 6:1 (3:1)
St 28.08. 17:00 Nové Mesto n.V. - Slovan Bratislava 0:5 (0:1)
St 28.08. 17:00 Vranov n.Topľou - Michalovce 0:2 (0:1)
St 28.08. 17:00 Tirol - Rimavská Sobota 0:1 (0:0)
St 28.08. 17:00 Ružiná - Košice 1:3 (0:3)
St 28.08. 17:00 Trnava - Skalica 2:0 (0:0)
St 28.08. 17:00 FC Petržalka - Zlaté Moravce 2:4 (1:1)
St 28.08. 17:30 Nemšová - Myjava 1:0 (0:0)

1. kolo

Út 06.08. 16:30 Bardejov - Lipany 2:1 (1:1)
Út 06.08. 17:00 Ružiná - Fomat Martin 2:1 (0:0)
Út 06.08. 17:00 Vrakúň - Sereď 0:1 (0:1)
Út 06.08. 17:00 Prečín - Šaľa 1:2 (1:1)
Út 06.08. 17:00 Námestovo - Michalovce 1:4 (1:1)
Út 06.08. 17:00 Vráble - SFM Senec 3:2 np (2:2)
Út 06.08. 17:00 Rimavská Sobota - Moldava n.B 3:1 (1:0)
Út 06.08. 17:00 Vrbové - Dunajská Lužná 0:1 np (0:0)
St 07.08. 17:00 FK Čadca - Prešov 0:3 (0:3)
St 07.08. 17:00 Dolný Kubín - MFK Snina 1:0 (0:0)
St 07.08. 17:00 Tirol - Lok. Košice 1:0 (1:0)
St 07.08. 17:00 Vranov n.Topľou - Humenné 3:0 (0:0)
St 07.08. 17:00 FK Haniska - Podbrezová 1:5 (1:3)
St 07.08. 17:00 Nové Mesto n.V. - Topoľčany 2:1 (0:1)
St 07.08. 17:00 FC Petržalka - FK Rača 3:0 (1:0)
St 07.08. 17:00 Baník Kalinovo - Liptovský Mikuláš 0:1 (0:0)
St 07.08. 17:30 Dubnica - Skalica 1:3 (1:1)
St 07.08. 17:30 Nemšová - Nová Baňa 1:0 (0:0)
St 07.08. 17:30 Rovinka - Pohronie 1:3 (0:1)
Správce soutěže: Josef Cestr

Nejčtenější ze sportu