Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9524
  • Návštěvy: 284/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1484
    Týden:
    284
    Dnes:
    25
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále (Gdaňsk)

    St 26.05. 21:00 -

    Semifinále - odvety

    Čt 06.05. 21:00 -
    Čt 06.05. 21:00 -

    Semifinále - první zápasy

    Čt 29.04. 21:00 -
    Čt 29.04. 21:00 -

    Osmifinále - odvety

    Čt 15.04. 21:00 -
    Čt 15.04. 21:00 -
    Čt 15.04. 21:00 -
    Čt 15.04. 21:00 -

    Čtvrtfinále - první zápasy

    Čt 08.04. 21:00 -
    Čt 08.04. 21:00 -
    Čt 08.04. 21:00 -
    Čt 08.04. 21:00 -

    Osmifinále - odvety

    Čt 18.03. 21:00 Molde - Granada
    Čt 18.03. 21:00 AC Milán - Man United
    Čt 18.03. 21:00 Arsenal - Olympiakos
    Čt 18.03. 21:00 Villarreal - Dynamo Kyjev
    Čt 18.03. 21:00 Tottenham - Din. Zagreb
    Čt 18.03. 21:00 Rangers - Slavia Praha
    Čt 18.03. 21:00 YB Bern - Ajax
    Čt 18.03. 21:00 Šachtar Doněck - AS Řím

    Osmifinále - první zápasy

    Čt 11.03. 21:00 Man United - AC Milán
    Čt 11.03. 21:00 Ajax - YB Bern
    Čt 11.03. 21:00 Olympiakos - Arsenal
    Čt 11.03. 21:00 Granada - Molde
    Čt 11.03. 21:00 Din. Zagreb - Tottenham
    Čt 11.03. 21:00 Slavia Praha - Rangers
    Čt 11.03. 21:00 Dynamo Kyjev - Villarreal
    Čt 11.03. 21:00 AS Řím - Šachtar Doněck

    1. kolo - odvety

    St 24.02. 18:00 Tottenham - Wolfsberger 4:0 (1:0)
    Čt 25.02. 18:55 Villarreal - Salzburg 2:1 (1:1)
    Čt 25.02. 18:55 Šachtar Doněck - Maccabi Tel-Aviv 1:0 (0:0)
    Čt 25.02. 18:55 Rangers - Antverpy 5:2 (1:1)
    Čt 25.02. 18:55 Neapol - Granada 2:1 (1:1)
    Čt 25.02. 18:55 Hoffenheim - Molde 0:2 (0:1)
    Čt 25.02. 18:55 Arsenal - Benfica 3:2 (1:1)
    Čt 25.02. 18:55 Ajax - Lille 2:1 (1:0)
    Čt 25.02. 21:00 Man United - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Čt 25.02. 21:00 Leverkusen - YB Bern 0:2 (0:0)
    Čt 25.02. 21:00 Leicester - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    Čt 25.02. 21:00 Din. Zagreb - Krasnodar 1:0 (1:0)
    Čt 25.02. 21:00 Club Bruggy - Dynamo Kyjev 0:1 (0:0)
    Čt 25.02. 21:00 AS Řím - Braga 3:1 (1:0)
    Čt 25.02. 21:00 AC Milán - CZ Beograd 1:1 (1:1)
    Čt 25.02. 21:00 PSV Eindhoven - Olympiakos 2:1 (2:0)

    1. kolo - první zápasy

    Čt 18.02. 16:00 Dynamo Kyjev - Club Bruggy 1:1 (0:0)
    Čt 18.02. 18:55 Braga - AS Řím 0:2 (0:1)
    Čt 18.02. 18:55 YB Bern - Leverkusen 4:3 (3:0)
    Čt 18.02. 18:55 Wolfsberger - Tottenham 1:4 (0:3)
    Čt 18.02. 18:55 Slavia Praha - Leicester 0:0 (0:0)
    Čt 18.02. 18:55 Real Sociedad - Man United 0:4 (0:1)
    Čt 18.02. 18:55 Olympiakos - PSV Eindhoven 4:2 (3:2)
    Čt 18.02. 18:55 Krasnodar - Din. Zagreb 2:3 (1:1)
    Čt 18.02. 18:55 CZ Beograd - AC Milán 2:2 (0:1)
    Čt 18.02. 21:00 Molde - Hoffenheim 3:3 (1:3)
    Čt 18.02. 21:00 Maccabi Tel-Aviv - Šachtar Doněck 0:2 (0:1)
    Čt 18.02. 21:00 Lille - Ajax 1:2 (0:0)
    Čt 18.02. 21:00 Granada - Neapol 2:0 (2:0)
    Čt 18.02. 21:00 Benfica - Arsenal 1:1 (0:0)
    Čt 18.02. 21:00 Antverpy - Rangers 3:4 (2:1)
    Čt 18.02. 21:00 Salzburg - Villarreal 0:2 (0:1)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Nejčtenější ze sportu