Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10743
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Chance Futsal liga

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4452
    Týden:
    14
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále play-off / ERA-PACK Chrudim - Benago Zruč stav 3:0

    Út 17.05. 17:00 Chrudim - FC Kometa 6:4 (3:2)
    27.05. 20:05 FC Kometa - Chrudim 5:9 pp (3:3)
    Ne 29.05. 20:05 Chrudim - FC Kometa 7:5 (5:2)

    Semifinále play-off / Benago Zruč nad Sázavou - Slavia Praha stav 3:1

    06.05. 20:30 FC Kometa - Slavia Praha 4:3 (2:0)
    Út 10.05. 20:00 Slavia Praha - FC Kometa 7:2 (3:1)
    13.05. 20:30 FC Kometa - Slavia Praha 3:1 (2:0)
    So 14.05. 17:45 Slavia Praha - FC Kometa 7:12 (2:6)

    Semifinále play-off / ERA-PACK Chrudim - Vysoké Mýto stav 3:0

    Čt 05.05. 18:00 Chrudim - Vys. Mýto 8:3 (2:1)
    Út 10.05. 19:00 Vys. Mýto - Chrudim 0:7 (0:4)
    Čt 12.05. 19:00 Chrudim - Vys. Mýto 6:2 (1:2)

    Čtvrtfinále play-off / Vysoké Mýto - AC Sparta Praha stav 3:2

    15.04. 20:00 Vys. Mýto - Sparta Praha 3:2 (1:0)
    Út 19.04. 20:00 Sparta Praha - Vys. Mýto 1:3 (0:1)
    22.04. 20:00 Vys. Mýto - Sparta Praha 0:4 (0:1)
    Út 26.04. 20:00 Sparta Praha - Vys. Mýto 3:2 (2:1)
    29.04. 20:00 Vys. Mýto - Sparta Praha 8:7 pp (1:1)

    Čtvrtfinále play-off / Slavia Praha - Plzeň stav 3:1

    15.04. 20:45 Slavia Praha - Indoss Plzeň 7:1 (5:0)
    22.04. 20:00 Indoss Plzeň - Slavia Praha 10:2 (4:1)
    Po 25.04. 20:00 Slavia Praha - Indoss Plzeň 5:0 (1:0)
    29.04. 20:00 Indoss Plzeň - Slavia Praha 1:6 (0:2)

    Čtvrtfinále play-off / Benago - Krokodýl Brno stav 3:0

    15.04. 20:30 FC Kometa - Krokodýl Brno 1:0 (0:0)
    St 20.04. 19:00 Krokodýl Brno - FC Kometa 2:3 (1:2)
    22.04. 20:30 FC Kometa - Krokodýl Brno 9:3 (3:2)

    Čtvrtfinále play-off / Chrudim - Tango Brno stav 3:0

    15.04. 20:00 Chrudim - Tango Brno 5:0 (2:0)
    St 20.04. 20:30 Tango Brno - Chrudim 3:7 (1:3)
    22.04. 20:45 Chrudim - Tango Brno 6:2 (3:0)
    Správce soutěže: X X

    Nejčtenější ze sportu