Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15011
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4093
    Týden:
    43
    Dnes:
    22
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    9.kolo

    So 27.02. 10:15 Nymburk - Povltavská FA
    So 27.02. 10:15 Boh. Poděbrady - Kutná Hora
    Ne 28.02. 10:00 FC Mělník - Slaný
    Ne 28.02. 10:15 Kunice - Hostouň
    Ne 28.02. 10:15 Lety - Brandýs-Boleslav
    Ne 28.02. 10:15 Kralupy 1901 - Pšovka Mělník
    Ne 28.02. 10:15 Říčany - Švermov
    Ne 28.02. 10:15 Čelákovice - Velim
    Ne 28.02. 10:15 Mnich. Hradiště - Králův Dvůr
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 11 9 1 1 53:18 28 13
    2. web > 10 7 2 1 35:12 23 8
    3. web > 10 6 2 2 32:13 20 2
    4. web > 9 6 2 1 26:14 20 8
    5. web > 11 6 2 3 33:29 20 -1
    6. web > 10 6 1 3 49:27 19 7
    7. web > 10 6 1 3 32:24 19 7
    8. web > 9 5 2 2 30:22 17 5
    9. web > 11 5 1 5 33:21 16 1
    10. web > 10 5 1 4 25:24 16 1
    11. web > 10 4 3 3 21:21 15 -6
    12. web > 11 2 4 5 21:27 10 -5
    13. web > 9 2 3 4 19:18 9 -6
    14. web > 10 3 0 7 23:35 9 -3
    15. web > 9 2 1 6 14:24 7 -8
    16. web > 9 1 2 6 10:25 5 -4
    17. web > 9 1 2 6 17:44 5 -7
    18. web > 10 1 1 8 19:55 4 -14
    19. web > 10 1 1 8 11:50 4 -14

    10.kolo

    So 06.03. 10:15 Kosmonosy - Mnich. Hradiště
    So 06.03. 10:15 Hostouň - FC Mělník
    So 06.03. 10:15 Kutná Hora - Kunice
    So 06.03. 10:15 Nymburk - Boh. Poděbrady
    Ne 07.03. 10:15 Povltavská FA - Králův Dvůr
    Ne 07.03. 10:15 Švermov - Čelákovice
    Ne 07.03. 10:15 Pšovka Mělník - Říčany
    Ne 07.03. 10:15 Brandýs-Boleslav - Kralupy 1901
    Ne 07.03. 10:15 Slaný - Lety
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška
     . : Co ta naše mládež?Bude se vůbec někdy hrát?
    18:14  21.02. 2021
     R. Zeisl: Dobrý den, rád bych Vás pozval na násled...
    17:19  19.08. 2020

    Nejčtenější ze sportu