Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15010
  • Návštěvy: 97/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2608
    Týden:
    97
    Dnes:
    14
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    8.kolo

    So 10.10. 11:45 Velim - Říčany 0:1 (0:1)
    So 10.10. 12:30 Kosmonosy - Čelákovice 2:1 (1:1)
    So 10.10. 12:30 Hostouň - Boh. Poděbrady 2:4 (0:4)
    So 10.10. 12:30 Kutná Hora - Nymburk 1:4 (0:2)
    Ne 11.10. 12:30 Povltavská FA - Mnich. Hradiště 10:0 (5:0)
    Ne 11.10. 12:30 Pšovka Mělník - Lety 5:1 (3:1)
    Ne 11.10. 12:30 Brandýs-Boleslav - FC Mělník 2:0 (0:0)
    Ne 11.10. 12:30 Slaný - Kunice 1:1 (1:0)
    So 20.02. 17:30 Švermov - Kralupy 1901 výsledek
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 10 8 0 2 44:9 24 6
    2. web > 10 8 0 2 28:11 24 12
    3. web > 9 7 2 0 47:12 23 11
    4. web > 11 7 2 2 34:19 23 2
    5. web > 10 7 1 2 36:13 22 7
    6. web > 11 7 0 4 28:15 21 6
    7. web > 10 7 0 3 33:21 21 9
    8. web > 10 6 2 2 40:19 20 5
    9. web > 11 6 1 4 34:19 19 4
    10. web > 9 5 0 4 24:19 15 6
    11. web > 11 4 0 7 14:38 12 -9
    12. web > 9 3 1 5 29:29 10 -2
    13. web > 9 3 1 5 27:31 10 -2
    14. web > 10 3 1 6 24:40 10 -2
    15. web > 9 2 1 6 14:34 7 -8
    16. web > 11 2 1 8 15:36 7 -14
    17. web > 10 1 2 7 14:29 5 -13
    18. web > 10 1 0 9 7:50 3 -9
    19. web > 10 0 1 9 13:61 1 -17

    11.kolo

    So 13.03. 12:30 Boh. Poděbrady - Povltavská FA
    Ne 14.03. 11:45 Králův Dvůr - Kosmonosy
    Ne 14.03. 12:15 FC Mělník - Kutná Hora
    Ne 14.03. 12:30 Kunice - Nymburk
    Ne 14.03. 12:30 Lety - Hostouň
    Ne 14.03. 12:30 Kralupy 1901 - Slaný
    Ne 14.03. 12:30 Říčany - Brandýs-Boleslav
    Ne 14.03. 12:30 Čelákovice - Pšovka Mělník
    Ne 14.03. 12:30 Mnich. Hradiště - Velim
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška
     R. Zeisl: Dobrý den, rád bych Vás pozval na násled...
    17:21  19.08. 2020

    Nejčtenější ze sportu