Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15524
  • Návštěvy: 443/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Itálie

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6735
    Týden:
    443
    Dnes:
    71
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    24.kolo

    So 27.02. 15:00 Spezia - Parma 2:2 (0:2)
    So 27.02. 18:00 Bologna - Lazio 2:0 (1:0)
    So 27.02. 20:45 Verona - Juventus 1:1 (0:0)
    Ne 28.02. 12:30 Sampdoria - Atalanta 0:2 (0:1)
    Ne 28.02. 15:00 Crotone - Cagliari 0:2 (0:0)
    Ne 28.02. 15:00 Inter Milán - FC Janov 3:0 (1:0)
    Ne 28.02. 15:00 Udinese - Fiorentina 1:0 (0:0)
    Ne 28.02. 18:00 Neapol - Benevento 2:0 (1:0)
    Ne 28.02. 20:45 AS Řím - AC Milán 1:2 (0:1)
    St 17.03. 15:00 FC Turín - Sassuolo
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 24 17 5 2 60:24 56 20
    2. web > 24 16 4 4 47:29 52 16
    3. web > 23 13 7 3 45:20 46 13
    4. web > 24 13 7 4 55:31 46 10
    5. web > 24 13 5 6 48:37 44 5
    6. web > 23 14 1 8 49:25 43 7
    7. web > 24 13 4 7 38:32 43 7
    8. web > 24 9 8 7 31:27 35 -1
    9. web > 23 9 8 6 37:34 35 2
    10. web > 24 9 3 12 33:36 30 -6
    11. web > 24 7 7 10 32:37 28 -8
    12. web > 24 7 7 10 26:33 28 -8
    13. web > 24 6 8 10 26:36 26 -10
    14. web > 24 6 7 11 32:43 25 -11
    15. web > 24 6 7 11 25:36 25 -11
    16. 24 6 7 11 25:44 25 -11
    17. web > 23 3 11 9 33:41 20 -13
    18. web > 24 4 6 14 26:41 18 -18
    19. web > 24 2 9 13 19:47 15 -21
    20. web > 24 3 3 18 23:57 12 -24

    25.kolo

    Út 02.03. 18:30 Lazio - FC Turín
    Út 02.03. 20:45 Juventus - Spezia
    St 03.03. 18:30 Sassuolo - Neapol
    St 03.03. 20:45 Fiorentina - AS Řím
    St 03.03. 20:45 FC Janov - Sampdoria
    St 03.03. 20:45 Cagliari - Bologna
    St 03.03. 20:45 Benevento - Verona
    St 03.03. 20:45 Atalanta - Crotone
    St 03.03. 20:45 AC Milán - Udinese
    Čt 04.03. 20:45 Parma - Inter Milán
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu