Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15516
  • Návštěvy: 162/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Portugalsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2530
    Týden:
    162
    Dnes:
    19
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    21.kolo

    26.02. 21:30 Guimaraes - Boavista 2:1 (1:1)
    So 27.02. 16:30 Famalicao - Farense 0:0 (0:0)
    So 27.02. 19:00 Santa Clara - Ferreira 3:0 (2:0)
    So 27.02. 21:30 FC Porto - Sporting 0:0 (0:0)
    Ne 28.02. 16:00 Portimonense - Marítimo 0:0 (0:0)
    Ne 28.02. 18:30 Tondela - Gil Vicente 1:0 (1:0)
    Ne 28.02. 21:00 Nacional Funchal - Braga 1:2 (0:2)
    Po 01.03. 20:00 Benfica - Rio Ave
    Po 01.03. 21:15 Moreirense - Belenenses
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 21 17 4 0 42:10 55 25
    2. web > 21 15 1 5 39:21 46 16
    3. web > 21 13 6 2 45:22 45 12
    4. web > 20 11 6 3 33:17 39 9
    5. web > 21 11 5 5 28:20 38 8
    6. web > 21 10 5 6 27:22 35 2
    7. web > 21 8 4 9 23:23 28 -2
    8. web > 20 6 7 7 18:24 25 -5
    9. 21 7 3 11 22:34 24 -9
    10. web > 20 5 7 8 16:23 22 -8
    11. web > 20 4 9 7 11:16 21 -12
    12. web > 21 5 6 10 20:28 21 -12
    13. web > 21 5 5 11 18:26 20 -10
    14. 21 4 7 10 22:29 19 -14
    15. web > 21 5 4 12 16:27 19 -11
    16. 21 4 7 10 18:32 19 -14
    17. web > 21 5 3 13 19:30 18 -12
    18. web > 21 3 9 9 21:34 18 -12

    22.kolo

    05.03. 19:30 Ferreira - Nacional Funchal
    05.03. 21:45 Sporting - Santa Clara
    So 06.03. 16:30 Portimonense - Tondela
    So 06.03. 19:00 Gil Vicente - FC Porto
    So 06.03. 21:30 Boavista - Famalicao
    Ne 07.03. 18:30 Marítimo - Moreirense
    Ne 07.03. 21:00 Rio Ave - Farense
    Po 08.03. 21:15 Belenenses - Benfica
    Út 09.03. 22:45 Braga - Guimaraes
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu