Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15161
  • Návštěvy: 224/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1553
    Týden:
    224
    Dnes:
    18
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    11.kolo

    So 17.10. 13:00 Zenit - Soči 3:1 (2:0)
    So 17.10. 15:30 Krasnodar - Kazaň 3:1 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Lokomotiv M. - Ufa 1:0 (0:0)
    So 17.10. 18:00 Chimki - Spartak M. 2:3 (0:0)
    Ne 18.10. 13:00 Volgograd - Tambov 0:2 (0:0)
    Ne 18.10. 13:00 Tula - Ural 1:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:30 CSKA M. - Dinamo M. 3:1 (0:0)
    Ne 18.10. 18:00 Rostov - Achmat 3:0 (1:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 11 7 3 1 24:7 24 9
    2. web > 11 7 3 1 19:11 24 9
    3. web > 11 7 1 3 19:9 22 7
    4. web > 11 6 3 2 12:7 21 3
    5. web > 11 6 2 3 15:11 20 5
    6. 11 5 4 2 18:15 19 4
    7. web > 11 5 3 3 21:10 18 3
    8. web > 11 5 2 4 10:8 17 -1
    9. web > 11 4 3 4 16:16 15 -3
    10. web > 11 4 2 5 11:15 14 2
    11. web > 11 3 3 5 14:17 12 -9
    12. 11 3 2 6 10:14 11 -7
    13. web > 11 2 4 5 7:12 10 -8
    14. web > 11 1 3 7 11:23 6 -9
    15.
      FK Ufa
    web > 11 1 3 7 5:21 6 -12
    16. 11 0 3 8 4:20 3 -15

    12.kolo

    So 24.10. 13:00 Dinamo M. - Soči
    So 24.10. 15:30 Zenit - Kazaň
    So 24.10. 18:00 Lokomotiv M. - Volgograd
    So 24.10. 18:00 Krasnodar - Spartak M.
    Ne 25.10. 12:00 Ural - Tambov
    Ne 25.10. 14:30 Rostov - Chimki
    Ne 25.10. 17:00 Achmat - Ufa
    Po 26.10. 17:00 CSKA M. - Tula
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu