Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15491
  • Návštěvy: 191/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    533
    Týden:
    191
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    3.kolo

    25.09. 19:00 Karagümrük - Başakşehir 2:0 (0:0)
    So 26.09. 12:30 Kayserispor - Erzurum 1:3 (0:2)
    So 26.09. 15:00 Göztepe - Gaziantepspor 2:2 (0:1)
    So 26.09. 15:00 Hatayspor - Kasimpasa 1:0 (0:0)
    So 26.09. 18:00 Trabzonspor - Malatyaspor 3:1 (3:0)
    Ne 27.09. 12:30 Rizespor - Alanyaspor 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 15:00 Konyaspor - Beşiktaş 4:1 (1:0)
    Ne 27.09. 15:00 Sivasspor - Ankaragücü 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 18:00 Galatasaray - Fenerbahçe 0:0 (0:0)
    Po 28.09. 19:00 Antalyaspor - Denizlispor 1:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. 3 2 1 0 7:2 7 1
    2. web > 3 2 1 0 5:1 7 1
    3. 3 2 1 0 5:1 7 4
    4. web > 3 2 1 0 4:1 7 1
    5. 3 2 1 0 3:0 7 1
    6. 3 2 0 1 6:4 6 3
    7. 3 1 2 0 8:4 5 -1
    8. web > 3 1 2 0 2:1 5 2
    9. web > 2 1 1 0 4:1 4 1
    10. web > 3 1 1 1 4:4 4 -2
    11. web > 3 1 1 1 5:6 4 1
    12. web > 3 1 1 1 2:3 4 -2
    13. web > 3 1 0 2 2:2 3 0
    14. web > 3 1 0 2 2:5 3 -3
    15. web > 3 0 2 1 5:7 2 -1
    16. web > 2 0 1 1 1:2 1 -2
    17. web > 2 0 1 1 0:2 1 -2
    18. web > 3 0 1 2 2:5 1 -5
    19. 3 0 1 2 2:7 1 -2
    20. web > 3 0 1 2 1:6 1 -2
    21. web > 3 0 0 3 0:6 0 -3

    4.kolo

    02.10. 19:00 Ankaragücü - Kayserispor
    02.10. 19:00 Gaziantepspor - Trabzonspor
    So 03.10. 12:30 Malatyaspor - Antalyaspor
    So 03.10. 15:00 Başakşehir - Göztepe
    So 03.10. 15:00 Erzurum - Rizespor
    So 03.10. 18:00 Fenerbahçe - Karagümrük
    Ne 04.10. 12:30 Denizlispor - Konyaspor
    Ne 04.10. 15:00 Alanyaspor - Hatayspor
    Ne 04.10. 15:00 Beşiktaş - Gençlerbirligi
    Ne 04.10. 18:00 Kasimpasa - Galatasaray
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu