Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15491
  • Návštěvy: 166/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2537
    Týden:
    166
    Dnes:
    20
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    27.kolo

    26.02. 14:00 Gençlerbirligi - Malatyaspor 1:1 (0:1)
    26.02. 14:00 Konyaspor - Gaziantep 0:0 (0:0)
    26.02. 17:00 Beşiktaş - Denizlispor 3:0 (3:0)
    So 27.02. 11:30 Hatayspor - Ankaragücü 4:1 (1:1)
    So 27.02. 11:30 Karagümrük - Alanyaspor 2:0 (0:0)
    So 27.02. 14:00 Antalyaspor - Başakşehir 0:0 (0:0)
    So 27.02. 14:00 Rizespor - Sivasspor 0:0 (0:0)
    So 27.02. 17:00 Galatasaray - Erzurum 2:0 (2:0)
    Ne 28.02. 14:00 Göztepe - Kasimpasa 1:0 (1:0)
    Ne 28.02. 17:00 Trabzonspor - Fenerbahçe 0:1 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 26 18 3 5 52:19 57 18
    2. web > 25 17 3 5 56:26 54 15
    3. web > 26 17 3 6 48:27 54 15
    4. web > 26 14 6 6 32:25 48 9
    5. 26 13 6 7 46:31 45 6
    6. 26 12 6 8 40:26 42 3
    7. web > 26 10 10 6 37:29 40 1
    8. 26 11 7 8 41:34 40 1
    9. 26 9 8 9 36:31 35 -4
    10. web > 26 7 13 6 24:29 34 -5
    11. web > 25 7 11 7 28:29 32 -4
    12. web > 25 8 7 10 32:30 31 -8
    13. 26 7 10 9 33:35 31 -8
    14. web > 26 8 5 13 29:41 29 -10
    15. web > 26 6 10 10 30:42 28 -11
    16. web > 25 6 7 12 17:30 25 -11
    17. web > 26 6 7 13 28:44 25 -14
    18. 26 6 7 13 24:41 25 -14
    19. web > 26 5 6 15 23:46 21 -18
    20. web > 25 5 6 14 21:46 21 -18
    21. web > 25 5 5 15 28:44 20 -16

    28.kolo

    Út 02.03. 14:00 Gaziantep - Gençlerbirligi
    Út 02.03. 17:00 Malatyaspor - Beşiktaş
    St 03.03. 11:30 Erzurum - Karagümrük
    St 03.03. 14:00 Sivasspor - Hatayspor
    St 03.03. 14:00 Kayserispor - Rizespor
    St 03.03. 14:00 Başakşehir - Konyaspor
    St 03.03. 17:00 Ankaragücü - Galatasaray
    Čt 04.03. 14:00 Kasimpasa - Trabzonspor
    Čt 04.03. 14:00 Alanyaspor - Göztepe
    Čt 04.03. 17:00 Fenerbahçe - Antalyaspor
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu