Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12659
  • Návštěvy: 103/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Tipos extraliga

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    233
    Týden:
    103
    Dnes:
    13
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    SF. Michalovce - Poprad stav série: 0:0

    Čt 15.04. 17:30 Michalovce - Poprad
    16.04. 18:00 Michalovce - Poprad
    Po 19.04. 18:00 Poprad - Michalovce
    Út 20.04. 17:00 Poprad - Michalovce

    SF. Zvolen - Slovan stav série: 1:0

    Út 13.04. 18:00 Zvolen - Slovan Bratislava 3:2 np
    St 14.04. 18:00 Zvolen - Slovan Bratislava
    So 17.04. 18:00 Slovan Bratislava - Zvolen
    Ne 18.04. 18:00 Slovan Bratislava - Zvolen

    ČF. MICHALOVCE - Trenčín stav série: 4:2

    02.04. 18:30 Michalovce - Trenčín 5:4
    So 03.04. 18:00 Michalovce - Trenčín 2:4
    Út 06.04. 18:00 Trenčín - Michalovce 1:2
    St 07.04. 18:00 Trenčín - Michalovce 4:5
    09.04. 18:00 Michalovce - Trenčín 1:3
    Ne 11.04. 18:00 Trenčín - Michalovce 1:2 pp

    ČF. ZVOLEN - N.Zámky stav série: 4:0

    02.04. 16:30 Zvolen - Nové Zámky 3:2
    So 03.04. 15:00 Zvolen - Nové Zámky 4:1
    Út 06.04. 18:00 Nové Zámky - Zvolen 2:4
    St 07.04. 15:00 Nové Zámky - Zvolen 3:6

    ČF. SLOVAN - Nitra stav série: 4:1

    St 31.03. 15:00 Slovan Bratislava - Nitra 5:0
    Čt 01.04. 18:00 Slovan Bratislava - Nitra 4:1
    Ne 04.04. 15:00 Nitra - Slovan Bratislava 2:3
    Po 05.04. 18:00 Nitra - Slovan Bratislava 8:2
    Čt 08.04. 18:00 Slovan Bratislava - Nitra 5:1

    ČF. Poprad - Detva stav série: 4:0

    St 31.03. 18:00 Poprad - Detva 6:3
    Čt 01.04. 15:00 Poprad - Detva 4:3
    Ne 04.04. 18:30 Detva - Poprad 1:2
    Po 05.04. 15:00 Detva - Poprad 1:3

    OF. TRENČÍN - B.Bystrica stav série 3:1

    St 24.03. 17:00 Trenčín - Banská Bystrica 4:3 np
    Čt 25.03. 17:00 Trenčín - Banská Bystrica 4:1
    So 27.03. 17:00 Banská Bystrica - Trenčín 2:1 pp
    Ne 28.03. 15:00 Banská Bystrica - Trenčín 2:3 pp

    OF. Košice - N.ZÁMKY stav série 1:3

    St 24.03. 15:00 Košice - Nové Zámky 4:1
    Čt 25.03. 18:00 Košice - Nové Zámky 1:2
    So 27.03. 15:00 Nové Zámky - Košice 5:1
    Ne 28.03. 18:00 Nové Zámky - Košice 3:1
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu