Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9490
  • Návštěvy: 117/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    123
    Týden:
    117
    Dnes:
    32
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Čtvrtfinále VÝCHOD; Ufa vs. Čeljabinsk; stav série 1:1

    St 03.03. 15:00 Ufa - Čeljabinsk 1:3
    05.03. 15:00 Ufa - Čeljabinsk 3:2 pp
    Ne 07.03. 12:30 Čeljabinsk - Ufa 0:4
    Út 09.03. 15:00 Čeljabinsk - Ufa
    Čt 11.03. 15:00 Ufa - Čeljabinsk
    So 13.03. 00:00 Čeljabinsk - Ufa
    Po 15.03. 00:00 Ufa - Čeljabinsk

    Čtvrtfinále VÝCHOD; Magnitogorsk vs. Nur-Sultan; stav série 2:1

    Út 02.03. 15:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan 7:4
    Čt 04.03. 15:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan 1:2 pp
    So 06.03. 12:00 Nur-Sultan - Magnitogorsk 1:2
    Po 08.03. 12:00 Nur-Sultan - Magnitogorsk
    St 10.03. 15:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan
    12.03. 00:00 Nur-Sultan - Magnitogorsk
    Ne 14.03. 00:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan

    Čtvrtfinále VÝCHOD; Omsk vs. Jekatěrinburg; stav série 2:1

    Út 02.03. 17:30 Omsk - Jekatěrinburg 3:0
    Čt 04.03. 17:30 Omsk - Jekatěrinburg 4:3
    So 06.03. 12:30 Jekatěrinburg - Omsk 2:1
    Po 08.03. 12:30 Jekatěrinburg - Omsk
    St 10.03. 00:00 Omsk - Jekatěrinburg
    12.03. 00:00 Jekatěrinburg - Omsk
    Ne 14.03. 00:00 Omsk - Jekatěrinburg

    Čtvrtfinále VÝCHOD; Kazaň vs. Nižnij Novgorod; stav série 2:0

    St 03.03. 17:30 Kazaň - Nižnij Novgorod 2:1 pp
    05.03. 17:30 Kazaň - Nižnij Novgorod 4:1
    Ne 07.03. 15:00 Nižnij Novgorod - Kazaň 1:2
    Út 09.03. 17:30 Nižnij Novgorod - Kazaň
    Čt 11.03. 00:00 Kazaň - Nižnij Novgorod
    So 13.03. 00:00 Nižnij Novgorod - Kazaň
    Po 15.03. 00:00 Kazaň - Nižnij Novgorod

    Čtvrtfinále ZÁPAD; Jaroslavl vs. Helsinki; stav série 2:0

    St 03.03. 17:30 Jaroslavl - Jokerit 1:0
    05.03. 17:30 Jaroslavl - Jokerit 5:0
    Ne 07.03. 15:00 Jokerit - Jaroslavl 0:3
    Út 09.03. 17:30 Jokerit - Jaroslavl
    Čt 11.03. 00:00 Jaroslavl - Jokerit
    So 13.03. 00:00 Jokerit - Jaroslavl
    Po 15.03. 00:00 Jaroslavl - Jokerit

    Čtvrtfinále ZÁPAD; Dynamo Msk vs. Čerepovec; stav série 2:1

    Út 02.03. 17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 1:0
    Čt 04.03. 17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 2:5
    So 06.03. 15:00 Čerepovec - Dynamo Moskva 1:2 pp
    Po 08.03. 15:00 Čerepovec - Dynamo Moskva
    St 10.03. 17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec
    12.03. 00:00 Čerepovec - Dynamo Moskva
    Ne 14.03. 00:00 Dynamo Moskva - Čerepovec

    Čtvrtfinále ZÁPAD; Petrohrad vs. Minsk; stav série 3:0

    Út 02.03. 17:30 Petrohrad - Dinamo Minsk 4:2
    Čt 04.03. 17:30 Petrohrad - Dinamo Minsk 6:4
    So 06.03. 15:10 Dinamo Minsk - Petrohrad 3:4 pp
    Po 08.03. 15:10 Dinamo Minsk - Petrohrad
    St 10.03. 00:00 Petrohrad - Dinamo Minsk
    12.03. 00:00 Dinamo Minsk - Petrohrad
    Ne 14.03. 00:00 Petrohrad - Dinamo Minsk

    Čtvrtfinále ZÁPAD; CSKA Msk vs. Spartak Msk; stav série 2:0

    St 03.03. 17:30 CSKA Moskva - Spartak Moskva 1:0 pp
    05.03. 17:30 CSKA Moskva - Spartak Moskva 5:1
    Ne 07.03. 15:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 0:1
    Út 09.03. 17:30 Spartak Moskva - CSKA Moskva
    Čt 11.03. 00:00 CSKA Moskva - Spartak Moskva
    So 13.03. 00:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva
    Po 15.03. 00:00 CSKA Moskva - Spartak Moskva
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Nejčtenější ze sportu