Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14729
  • Návštěvy: 14/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1393
    Týden:
    14
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Čtvrtfinále východ; Jekatěrinburg vs. Novosibirsk; stav série 1:4

    Po 02.03. 15:00 Jekatěrinburg - Novosibirsk 0:2
    St 04.03. 15:00 Jekatěrinburg - Novosibirsk 0:1 pp
    06.03. 13:30 Novosibirsk - Jekatěrinburg 4:3 pp
    Ne 08.03. 11:30 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1:5
    Út 10.03. 15:00 Jekatěrinburg - Novosibirsk 1:2

    Čtvrtfinále východ; Omsk vs. Ufa; stav série 2:4

    Ne 01.03. 14:00 Omsk - Ufa 5:2
    Út 03.03. 17:30 Omsk - Ufa 2:3 pp
    Čt 05.03. 15:00 Ufa - Omsk 6:3
    So 07.03. 12:30 Ufa - Omsk 1:5
    Po 09.03. 15:00 Omsk - Ufa 3:6
    St 11.03. 15:00 Ufa - Omsk 4:1

    Čtvrtfinále východ; Nur-Sultan vs. Magnitogorsk; stav série 4:1

    Ne 01.03. 12:00 Nur-Sultan - Magnitogorsk 4:0
    Út 03.03. 14:30 Nur-Sultan - Magnitogorsk 0:3
    Čt 05.03. 15:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan 1:2 pp
    So 07.03. 13:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan 0:2
    Po 09.03. 12:00 Nur-Sultan - Magnitogorsk 5:2

    Čtvrtfinále východ; Kazaň vs. Nižněkamsk; stav série 4:0

    Po 02.03. 17:30 Kazaň - Nižněkamsk 4:1
    St 04.03. 17:00 Kazaň - Nižněkamsk 5:1
    06.03. 17:00 Nižněkamsk - Kazaň 1:2 pp
    Ne 08.03. 15:00 Nižněkamsk - Kazaň 0:1

    Čtvrtfinále západ; Dynamo Msk vs. Spartak Msk; stav série 4:2

    Po 02.03. 17:30 Dynamo Moskva - Spartak Moskva 5:1
    St 04.03. 17:30 Dynamo Moskva - Spartak Moskva 4:3
    06.03. 17:30 Spartak Moskva - Dynamo Moskva 5:4 pp
    Ne 08.03. 15:00 Spartak Moskva - Dynamo Moskva 3:2
    Út 10.03. 17:30 Dynamo Moskva - Spartak Moskva 4:1
    Čt 12.03. 17:30 Spartak Moskva - Dynamo Moskva 2:3 pp

    Čtvrtfinále západ; Helsinki vs. Jaroslavl; stav série 4:2

    Ne 01.03. 15:00 Jokerit - Jaroslavl 6:0
    Út 03.03. 17:30 Jokerit - Jaroslavl 5:1
    Čt 05.03. 17:00 Jaroslavl - Jokerit 0:3
    So 07.03. 15:00 Jaroslavl - Jokerit 4:3
    Po 09.03. 17:30 Jokerit - Jaroslavl 2:4
    St 11.03. 17:00 Jaroslavl - Jokerit 1:5

    Čtvrtfinále západ; Petrohrad vs. Podolsk; stav série 4:0

    Ne 01.03. 15:00 Petrohrad - Podolsk 6:1
    Út 03.03. 17:30 Petrohrad - Podolsk 4:3
    Čt 05.03. 17:30 Podolsk - Petrohrad 0:6
    So 07.03. 15:00 Podolsk - Petrohrad 2:3 pp

    Čtvrtfinále západ; CSKA Msk vs. Nižnij Novgorod; stav série 4:0

    Po 02.03. 17:30 CSKA Moskva - Nižnij Novgorod 3:0
    St 04.03. 17:30 CSKA Moskva - Nižnij Novgorod 3:0
    06.03. 17:00 Nižnij Novgorod - CSKA Moskva 1:2 pp
    Ne 08.03. 15:00 Nižnij Novgorod - CSKA Moskva 2:3 pp
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček
     P. Hubáček: prosím toho, kdo se mi neustále hrabe v ad...
    01:29  04.03. 2020

    Nejčtenější ze sportu