Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15036
  • Návštěvy: 677/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13364
    Týden:
    677
    Dnes:
    15
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Osmifinále

    Út 02.03. 14:00 Viktoria Plzeň - H. Králové 3:1 (2:0)
    St 03.03. 14:00 Teplice - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    St 03.03. 17:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    St 03.03. 19:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 10:3 (6:1)
    Út 09.03. 16:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc
    St 17.03. 16:30 Sparta Praha - Baník Ostrava
    26.03. 14:30 Ml. Boleslav - 1.FC Slovácko
    So 27.03. 14:00 Vlašim - Jablonec

    3.kolo

    St 30.09. 00:00 Ústí n.O. - Č. Budějovice 0k:3
    St 30.09. 15:00 Sparta Praha - Blansko 2:0 (0:0)
    St 30.09. 15:30 Chlumec n. C. - Teplice 1:3 (0:3)
    St 30.09. 15:30 Táborsko - Bohemians 1905 0:3 (0:0)
    St 30.09. 15:30 Karviná - Vlašim 1:3 (0:2)
    Út 06.10. 18:00 1.FC Slovácko - Prostějov 6:0 (4:0)
    St 07.10. 15:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:0 (0:0)
    Čt 08.10. 15:30 Chrudim - Ml. Boleslav 1:2 np (1:1)
    09.10. 15:00 H. Králové - 1.FK Příbram 2:1 pp (1:1)
    Út 19.01. 15:30 Slavia Praha - Dukla Praha 4:1 (3:0)
    St 20.01. 00:00 Jablonec - Líšeň 3:0k
    Út 09.02. 16:30 Karlovy Vary - Opava 3:0 (1:0)
    St 10.02. 13:00 Sigma Olomouc - Domažlice 3:1 (1:1)
    St 10.02. 16:00 Viktoria Plzeň - Přepeře 7:0 (5:0)
    Čt 11.02. 14:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 3:1 pp (1:1)
    Út 23.02. 14:00 Baník Ostrava - Třinec 2:0 (0:0)

    2.kolo

    Čt 10.09. 00:00 Povltavská FA - Táborsko 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Hlučín - Třinec 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Znojmo - Líšeň 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Kroměříž - Opava 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Velké Meziříčí - Prostějov 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Český Brod - Chlumec n. C. 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Březová - H. Králové 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Vltavín - 1.FK Příbram 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Aritma Praha - Dukla Praha 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Motorlet Praha - Chrudim 0k:3
    Čt 10.09. 00:00 Benešov - Teplice 0k:3
    11.09. 00:00 Srbice - Vlašim 0k:3
    11.09. 00:00 Petřkovice - Sigma Olomouc 0k:3
    11.09. 00:00 Mostecký FK - Č. Budějovice 0k:3
    11.09. 00:00 Rosice - Zbrojovka Brno 0k:3
    11.09. 00:00 Vyškov - 1.FC Slovácko 0k:3
    Ne 13.09. 16:00 Vrchovina - Jihlava 1:2 (0:0)
    Út 15.09. 16:00 Frýdek-Místek - Blansko 1:2 (0:1)
    St 16.09. 16:00 Domažlice - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    St 16.09. 16:00 Frenštát - Baník Ostrava 0:4 (0:1)
    St 16.09. 16:00 Hlubina - Karviná 0:6 (0:2)
    St 16.09. 16:00 Ústí n.O. - Zlín 1:0 (1:0)
    St 16.09. 16:00 Velvary - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    St 16.09. 16:00 Vysoké Mýto - Přepeře 1:2 (1:1)
    St 16.09. 16:00 Hostouň - Ml. Boleslav 0:1 (0:1)
    St 23.09. 16:00 Karlovy Vary - Vyšehrad 3:0k
    St 23.09. 16:00 Kolín - Viktoria Žižkov 0k:3

    1.kolo

    Út 11.08. 17:30 Frenštát - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    Út 11.08. 17:30 HFK Olomouc - Rosice 0:2 (0:0)
    14.08. 18:00 Soběslav - Táborsko 1:4 (1:0)
    So 15.08. 10:15 Slaný - Hostouň 1:2 pp (1:1)
    So 15.08. 10:15 Kolín - Pardubice 2:1 np (1:1)
    So 15.08. 10:15 Lhota p. L. - Chlumec n. C. 0:7 (0:3)
    So 15.08. 10:15 Dvůr Králové - Ústí n.O. 0:3 (0:1)
    So 15.08. 10:15 Brandýs - Domažlice 2:4 (0:2)
    So 15.08. 10:15 SK Kladno - Benešov 5:6 (1:6)
    So 15.08. 10:15 Libiš - Vltavín 0:6 (0:2)
    So 15.08. 10:15 Motorlet Praha - Meteor 1:0 (1:0)
    So 15.08. 10:30 Mar. Lázně - Karlovy Vary 0:6 (0:1)
    So 15.08. 14:30 Chomutov - Povltavská FA 1:3 (1:2)
    So 15.08. 16:00 Březová - Zbuzany 3:2 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Srbice - Sokolov 3:0 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Velvary - Dobříš 5:1 (2:0)
    So 15.08. 17:00 ČLU Beroun - Viktoria Žižkov 0:4 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Náchod - H. Králové 0:6 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Vysoké Mýto - Zápy 4:3 pp (3:3)
    So 15.08. 17:00 Souš - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Velké Hamry - Vlašim 0:2 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Český Brod - Písek 2:1 np (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Sedlčany - Vyšehrad 0:6 (0:2)
    Út 25.08. 17:00 Letohrad - Chrudim 0:2 (0:1)
    Út 25.08. 17:30 Tasovice - Znojmo 4:5 pp (3:3)
    Út 25.08. 17:30 Humpolec - Vrchovina 1:2 (1:1)
    St 26.08. 17:30 Nový Jičín - Petřkovice 0:3 (0:0)
    St 26.08. 17:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 0k:3
    St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 1:4 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Rýmařov - Prostějov 0k:3
    St 26.08. 17:30 Hranice - Blansko 0k:3
    St 26.08. 17:30 Dětmarovice - Hlučín 1:6 (0:4)
    St 26.08. 17:30 Slavičín - Třinec 0k:3
    St 26.08. 17:30 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    St 26.08. 17:30 Lanžhot - Líšeň 0:1 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Strání - Kroměříž 1:5 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Skaštice - Vyškov 0:6 (0:5)
    St 26.08. 17:30 Hlubina - Vítkovice 6:3 (3:2)
    St 26.08. 17:30 Olešnice - Uničov 0:4 (0:0)
    St 26.08. 18:00 Admira Praha - Dukla Praha 0:4 (0:2)
    St 26.08. 18:00 Přepeře - Varnsdorf 3:1 (2:0)
    St 26.08. 18:00 Komárov - Ústí n/L 1:3 (1:1)
    St 02.09. 17:30 Kosmonosy - Aritma Praha 1:2 np (1:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Nejčtenější ze sportu