Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7603
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Házená

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3532
    Týden:
    18
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    St 28.12. 16:00 Frýdek-Místek - Lovosice 29:32

    Semifinále

    Út 27.12. 15:30 Hranice - Frýdek-Místek 28:34
    Út 27.12. 18:00 Lovosice - Karviná 27:25

    Čtvrtfinále

    St 16.11. 18:30 Hranice - Dukla Praha 30:27
    St 16.11. 19:30 Frýdek-Místek - Jičín 33:31
    Čt 17.11. 17:00 Talent Plzeň - Karviná 24:31
    Čt 17.11. 17:30 N. Veselí - Lovosice 23:35

    Osmifinále

    St 19.10. 17:00 Holešov - Hranice 23:28
    St 19.10. 17:45 N. Veselí - Kopřivnice 33:23
    St 19.10. 18:00 Náchod - Jičín 22:31
    St 19.10. 18:00 Strakonice - Talent Plzeň 21:29
    St 19.10. 18:00 Praha 4 - Dukla Praha 25:36
    St 19.10. 18:30 Přerov - Karviná 32:37
    St 19.10. 18:30 Frýdek-Místek - Zubří 36:29
    St 19.10. 18:30 Pardubice - Lovosice 16:39

    3. kolo

    Út 27.09. 19:00 Jablonec - Jičín 17:28
    St 28.09. 10:30 Holešov - Bystřice p.H. 29:25
    St 28.09. 11:00 Hustopeče - Přerov 25:31
    St 28.09. 11:00 Juliánov - N. Veselí 32:44
    St 28.09. 14:30 Starý Plzenec - Dukla Praha 20:31
    St 28.09. 17:00 Litovel - Hranice 37:39
    St 28.09. 17:00 Bělá p. B. - Náchod 27:34
    St 28.09. 17:00 Pardubice - KP Brno 28:24
    St 28.09. 17:00 Zlín - Zubří 34:30
    St 28.09. 17:00 Polanka - Karviná 21:35
    St 28.09. 17:00 Ostrava - Kopřivnice 27:33
    St 28.09. 17:00 Louny - Lovosice 21:39
    St 28.09. 18:00 Praha 4 - Košutka 31:27
    St 28.09. 18:00 Strakonice - Třeboň 21:19
    St 28.09. 18:00 Prostějov - Frýdek-Místek 22:56
    Čt 29.09. 19:00 Slavia Praha - Talent Plzeň 19:34

    2. kolo

    St 14.09. 18:15 Napajedla - Bystřice p.H. 27:36
    Čt 15.09. 19:15 VŠ Plzeň - Košutka 22:26
    So 17.09. 08:30 Prostějov - Šumperk 28:27
    So 17.09. 14:30 HBC Olomouc - Litovel 25:27
    So 17.09. 15:00 V. Meziříčí - N. Veselí 24:30
    So 17.09. 16:00 Juliánov - Telnice 36:26
    So 17.09. 17:00 Bělá p. B. - Chodov 29:28
    So 17.09. 17:00 Holešov - Kostelec n. H. 31:20
    So 17.09. 17:30 Vsetín - Zlín 25:27
    So 17.09. 18:00 Strakonice - Písek 31:22
    Ne 18.09. 11:00 Ústí n. L. - Praha 4 24:38
    Ne 18.09. 13:00 Slavia Praha - Ledeč n. S. 31:25
    Ne 18.09. 14:30 Starý Plzenec - Most 28:21
    Ne 18.09. 15:00 Liberec - Louny 21:28
    Ne 18.09. 15:00 Kolín - Náchod 14:26
    Ne 18.09. 16:00 MHK Karviná - Ostrava 28:32
    Ne 18.09. 17:00 Pardubice - Dvůr Králové 27:22
    Ne 18.09. 17:00 Jablonec - Bohemians 10:0k
    Ne 18.09. 17:00 Polanka - Velká Bystřice 33:31
    Ne 18.09. 18:00 Kuřim - Hustopeče 19:35

    1. kolo

    Čt 01.09. 18:30 Č. Budějovice - Strakonice 12:39
    02.09. 18:30 Ledeč n. S. - H. Brod 28:24
    So 03.09. 10:00 Suchdol n. O. - Vsetín 17:25
    So 03.09. 14:00 Česká Lípa - Jablonec 16:26
    So 03.09. 14:00 Libčice n. Vlt. - Ústí n. L. 26:27
    So 03.09. 15:30 Rožnov p. R. - HBC Olomouc 24:32
    So 03.09. 16:00 Šťáhlavy - Praha 4 12:30
    So 03.09. 17:00 Ml. Boleslav - Kolín 21:25
    So 03.09. 17:00 Sparta Praha - Písek 22:30
    So 03.09. 18:00 Kuřim - Ivančice 33:28
    Ne 04.09. 10:30 Kutná Hora - Bohemians 21:30
    Ne 04.09. 10:30 Žeravice - Prostějov 21:31
    Ne 04.09. 10:30 Uh. Hradiště - Holešov 14:40
    Ne 04.09. 11:00 Žatec - VŠ Plzeň 16:23
    Ne 04.09. 11:00 Starý Plzenec - Rokycany 21:20
    Ne 04.09. 15:00 Bohunice - Hustopeče 19:27
    Ne 04.09. 15:00 Droždín - Napajedla 23:28
    Ne 04.09. 15:00 Loko Vršovice - Bělá p. B. 22:23
    Ne 04.09. 16:00 Juliánov - Sokolnice 37:32
    Ne 04.09. 16:30 D. Cerekev - N. Veselí 18:39
    Ne 04.09. 16:30 L. Zubří - Polanka 18:32
    Ne 04.09. 16:30 Hradec Králové - Pardubice 14:30
    Ne 04.09. 17:00 Telnice - Maloměřice 24:21
    Ne 04.09. 17:00 Tišnov - V. Meziříčí 21:33
    Ne 04.09. 17:00 Slavia Praha - Sez. Ústí 26:20
    Ne 04.09. 17:00 Liberec - Vršovice 30:25
    Ne 04.09. 17:00 Trnávka - MHK Karviná 21:26
    Ne 04.09. 17:30 TJ Loko Plzeň - Most 0k:10
    Správce soutěže: Josef Cestr

    Nejčtenější ze sportu