Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9490
  • Návštěvy: 65/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    760
    Týden:
    65
    Dnes:
    16
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    GAGARINŮV POHÁR; CSKA Msk vs. Omsk; stav série 2:4

    Ne 18.04. 17:00 CSKA Moskva - Omsk 1:4
    Út 20.04. 18:30 CSKA Moskva - Omsk 3:0
    Čt 22.04. 18:30 Omsk - CSKA Moskva 1:2
    So 24.04. 16:00 Omsk - CSKA Moskva 4:3 pp
    Po 26.04. 18:30 CSKA Moskva - Omsk 0:2
    St 28.04. 18:00 Omsk - CSKA Moskva 1:0

    Finále VÝCHOD; Kazaň vs. Omsk; stav série 3:4

    So 03.04. 16:00 Kazaň - Omsk 1:3
    Po 05.04. 18:00 Kazaň - Omsk 0:2
    St 07.04. 18:00 Omsk - Kazaň 1:2
    09.04. 18:00 Omsk - Kazaň 1:2
    Ne 11.04. 16:00 Kazaň - Omsk 2:3 pp
    Út 13.04. 18:00 Omsk - Kazaň 0:2
    Čt 15.04. 18:00 Kazaň - Omsk 3:4 pp

    Finále ZÁPAD; CSKA Msk vs. Petrohrad; stav série 4:2

    02.04. 18:30 CSKA Moskva - Petrohrad 3:0
    Ne 04.04. 16:00 CSKA Moskva - Petrohrad 2:0
    Út 06.04. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 2:5
    Čt 08.04. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 3:1
    So 10.04. 16:00 CSKA Moskva - Petrohrad 2:3 pp
    Po 12.04. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 0:2

    Semifinále VÝCHOD; Omsk vs. Magnitogorsk; stav série 4:2

    Čt 18.03. 17:30 Omsk - Magnitogorsk 2:5
    So 20.03. 15:00 Omsk - Magnitogorsk 2:1 pp
    Po 22.03. 15:00 Magnitogorsk - Omsk 0:3
    St 24.03. 15:00 Magnitogorsk - Omsk 7:1
    26.03. 17:30 Omsk - Magnitogorsk 4:0
    Ne 28.03. 13:30 Magnitogorsk - Omsk 1:5

    Semifinále VÝCHOD; Kazaň vs. Ufa; stav série 4:0

    St 17.03. 17:30 Kazaň - Ufa 4:1
    19.03. 17:30 Kazaň - Ufa 2:1 pp
    Ne 21.03. 12:30 Ufa - Kazaň 1:2
    Út 23.03. 15:00 Ufa - Kazaň 2:3

    Semifinále ZÁPAD; Petrohrad vs. Dynamo Msk; stav série 4:1

    Čt 18.03. 17:30 Petrohrad - Dynamo Moskva 1:4
    So 20.03. 15:00 Petrohrad - Dynamo Moskva 1:0
    Po 22.03. 17:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 2:3 pp
    St 24.03. 17:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 1:3
    26.03. 17:30 Petrohrad - Dynamo Moskva 4:0

    Semifinále ZÁPAD; CSKA Msk vs. Jaroslavl; stav série 4:3

    St 17.03. 17:30 CSKA Moskva - Jaroslavl 0:2
    19.03. 17:30 CSKA Moskva - Jaroslavl 4:1
    Ne 21.03. 15:00 Jaroslavl - CSKA Moskva 1:2 pp
    Út 23.03. 17:30 Jaroslavl - CSKA Moskva 3:0
    Čt 25.03. 17:30 CSKA Moskva - Jaroslavl 3:2
    So 27.03. 15:00 Jaroslavl - CSKA Moskva 2:1 pp
    Po 29.03. 18:30 CSKA Moskva - Jaroslavl 2:0

    Čtvrtfinále VÝCHOD; Ufa vs. Čeljabinsk; stav série 4:1

    St 03.03. 15:00 Ufa - Čeljabinsk 1:3
    05.03. 15:00 Ufa - Čeljabinsk 3:2 pp
    Ne 07.03. 12:30 Čeljabinsk - Ufa 0:4
    Út 09.03. 15:00 Čeljabinsk - Ufa 0:3
    Čt 11.03. 15:00 Ufa - Čeljabinsk 3:2

    Čtvrtfinále VÝCHOD; Magnitogorsk vs. Nur-Sultan; stav série 4:2

    Út 02.03. 15:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan 7:4
    Čt 04.03. 15:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan 1:2 pp
    So 06.03. 12:00 Nur-Sultan - Magnitogorsk 1:2
    Po 08.03. 12:00 Nur-Sultan - Magnitogorsk 4:2
    St 10.03. 15:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan 5:1
    12.03. 14:30 Nur-Sultan - Magnitogorsk 3:5

    Čtvrtfinále VÝCHOD; Omsk vs. Jekatěrinburg; stav série 4:1

    Út 02.03. 17:30 Omsk - Jekatěrinburg 3:0
    Čt 04.03. 17:30 Omsk - Jekatěrinburg 4:3
    So 06.03. 12:30 Jekatěrinburg - Omsk 2:1
    Po 08.03. 12:30 Jekatěrinburg - Omsk 3:4 pp
    St 10.03. 17:30 Omsk - Jekatěrinburg 3:1

    Čtvrtfinále VÝCHOD; Kazaň vs. Nižnij Novgorod; stav série 4:0

    St 03.03. 17:30 Kazaň - Nižnij Novgorod 2:1 pp
    05.03. 17:30 Kazaň - Nižnij Novgorod 4:1
    Ne 07.03. 15:00 Nižnij Novgorod - Kazaň 0:4
    Út 09.03. 17:30 Nižnij Novgorod - Kazaň 1:4

    Čtvrtfinále ZÁPAD; Jaroslavl vs. Helsinki; stav série 4:0

    St 03.03. 17:30 Jaroslavl - Jokerit 1:0
    05.03. 17:30 Jaroslavl - Jokerit 5:0
    Ne 07.03. 15:00 Jokerit - Jaroslavl 2:3 pp
    Út 09.03. 17:30 Jokerit - Jaroslavl 1:4

    Čtvrtfinále ZÁPAD; Dynamo Msk vs. Čerepovec; stav série 4:1

    Út 02.03. 17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 1:0
    Čt 04.03. 17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 2:5
    So 06.03. 15:00 Čerepovec - Dynamo Moskva 1:2 pp
    Po 08.03. 15:00 Čerepovec - Dynamo Moskva 2:5
    St 10.03. 17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 4:3

    Čtvrtfinále ZÁPAD; Petrohrad vs. Minsk; stav série 4:1

    Út 02.03. 17:30 Petrohrad - Dinamo Minsk 4:2
    Čt 04.03. 17:30 Petrohrad - Dinamo Minsk 6:4
    So 06.03. 15:10 Dinamo Minsk - Petrohrad 3:4 pp
    Po 08.03. 15:10 Dinamo Minsk - Petrohrad 2:1
    St 10.03. 17:30 Petrohrad - Dinamo Minsk 4:3 pp

    Čtvrtfinále ZÁPAD; CSKA Msk vs. Spartak Msk; stav série 4:0

    St 03.03. 17:30 CSKA Moskva - Spartak Moskva 1:0 pp
    05.03. 17:30 CSKA Moskva - Spartak Moskva 5:1
    Ne 07.03. 15:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 0:3
    Út 09.03. 17:30 Spartak Moskva - CSKA Moskva 1:3
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Nejčtenější ze sportu