TOPlist
Středa 2. prosince 2020svátek má Blanka -1 °C oblačno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
2. liga - play-off - západ + střed

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
Čt 23.03. 2017 18:00 Kobra Praha 8:2 Jablonec n.Nisou
So 25.03. 2017 18:00 Jablonec n.Nisou6:5 pp Kobra Praha
Po 27.03. 2017 18:00 Kobra Praha 4:5 np Jablonec n.Nisou
St 29.03. 2017 18:00 Jablonec n.Nisou2:1 pp Kobra Praha
Semifinále; HC Kobra Praha - HC Vlci Jablonec nad Nisou; 1:3
Čt 23.03. 2017 18:00 Havlíčkův Brod8:5 Mor. Budějovice
So 25.03. 2017 17:00 Mor. Budějovice0:5 k Havlíčkův Brod
Po 27.03. 2017 18:00 Havlíčkův Brod8:2 Mor. Budějovice
Semifinále; BK Havlíčkův Brod - HC Moravské Budějovice 2005; 3:0
Ne 12.03. 2017 13:00 Kobra Praha 3:4 pp Vrchlabí
Út 14.03. 2017 18:00 Vrchlabí6:3 Kobra Praha
Čt 16.03. 2017 18:00 Kobra Praha 4:2 Vrchlabí
So 18.03. 2017 18:00 Vrchlabí2:4 Kobra Praha
Po 20.03. 2017 18:00 Kobra Praha 4:1 Vrchlabí
Čtvrtfinále; HC Kobra Praha - HC Stadion Vrchlabí; 3:2
Ne 12.03. 2017 17:00 Havlíčkův Brod4:2 Žďár nad Sázavou
Út 14.03. 2017 18:00 Žďár nad Sázavou8:3 Havlíčkův Brod
Čt 16.03. 2017 18:00 Havlíčkův Brod4:1 Žďár nad Sázavou
So 18.03. 2017 17:30 Žďár nad Sázavou2:3 pp Havlíčkův Brod
Čtvrtfinále; BK Havlíčkův Brod - SKLH Žďár nad Sázavou; 3:1
Ne 12.03. 2017 18:00 Tábor1:2 Jablonec n.Nisou
Út 14.03. 2017 18:00 Jablonec n.Nisou5:2 Tábor
Čt 16.03. 2017 18:00 Tábor6:3 Jablonec n.Nisou
So 18.03. 2017 18:00 Jablonec n.Nisou6:5 pp Tábor
Čtvrtfinále; HC Tábor - HC Vlci Jablonec nad Nisou; stav série 1:3
Ne 12.03. 2017 17:30 Klatovy5:2 Mor. Budějovice
Út 14.03. 2017 18:00 Mor. Budějovice8:1 Klatovy
Čt 16.03. 2017 18:00 Klatovy0:6 Mor. Budějovice
So 18.03. 2017 17:00 Mor. Budějovice4:2 Klatovy
Čtvrtfinále; HC Klatovy - HC Moravské Budějovice 2005; 1:3
So 25.02. 2017 18:00 Kobra Praha 8:2 Písek
Po 27.02. 2017 18:00 Písek2:3 Kobra Praha
St 01.03. 2017 18:00 Kobra Praha 6:7 pp Písek
Pá 03.03. 2017 18:00 Písek7:6 pp Kobra Praha
Ne 05.03. 2017 17:00 Kobra Praha 12:2 Písek
Út 07.03. 2017 19:00 Písek1:3 Kobra Praha
Osmifinále; HC Kobra Praha - IHC Písek; 4:2
So 25.02. 2017 17:30 Klatovy7:4 Pelhřimov
Po 27.02. 2017 18:00 Pelhřimov5:6 np Klatovy
St 01.03. 2017 18:00 Klatovy8:3 Pelhřimov
Pá 03.03. 2017 18:00 Pelhřimov3:8 Klatovy
Osmifinále; HC Klatovy - HC Lední medvědi Pelhřimov; 4:0
So 25.02. 2017 18:00 Jablonec n.Nisou3:1 Nymburk
Po 27.02. 2017 18:00 Nymburk1:5 Jablonec n.Nisou
St 01.03. 2017 18:00 Jablonec n.Nisou3:1 Nymburk
Pá 03.03. 2017 18:00 Nymburk3:6 Jablonec n.Nisou
Osmifinále; HC Vlci Jablonec nad Nisou - NED Hockey Nymburk; 4:0
So 25.02. 2017 18:00 Vrchlabí2:3 Kolín
Po 27.02. 2017 18:07 Kolín2:4 Vrchlabí
St 01.03. 2017 18:00 Vrchlabí4:2 Kolín
Pá 03.03. 2017 18:07 Kolín4:2 Vrchlabí
Ne 05.03. 2017 18:00 Vrchlabí4:3 Kolín
Út 07.03. 2017 18:07 Kolín8:2 Vrchlabí
Čt 09.03. 2017 18:00 Vrchlabí6:3 Kolín
Osmifinále; HC Stadion Vrchlabí - SC Kolín; 4:3
So 25.02. 2017 17:00 Havlíčkův Brod2:4 Řisuty
Po 27.02. 2017 18:00 Řisuty2:5 Havlíčkův Brod
St 01.03. 2017 18:00 Havlíčkův Brod7:2 Řisuty
Pá 03.03. 2017 18:00 Řisuty3:4 np Havlíčkův Brod
Ne 05.03. 2017 17:00 Havlíčkův Brod3:1 Řisuty
Osmifinále; BK Havlíčkův Brod - TJ HC Řisuty; 4:1
So 25.02. 2017 18:00 Tábor3:4 Klášterec n.Ohří
Po 27.02. 2017 18:00 Klášterec n.Ohří0:3 Tábor
St 01.03. 2017 18:00 Tábor2:1 pp Klášterec n.Ohří
Pá 03.03. 2017 18:00 Klášterec n.Ohří2:3 Tábor
Ne 05.03. 2017 18:00 Tábor13:1 Klášterec n.Ohří
Osmifinále; HC Tábor - HC Klášterec nad Ohří; 4:1
So 25.02. 2017 17:00 Mor. Budějovice4:3 Děčín
Po 27.02. 2017 18:00 Děčín5:2 Mor. Budějovice
St 01.03. 2017 18:00 Mor. Budějovice5:6 np Děčín
Pá 03.03. 2017 18:00 Děčín1:2 Mor. Budějovice
Ne 05.03. 2017 17:00 Mor. Budějovice6:3 Děčín
Út 07.03. 2017 18:00 Děčín3:2 np Mor. Budějovice
Čt 09.03. 2017 18:00 Mor. Budějovice4:1 Děčín
Osmifinále; HC Moravské Budějovice 2005 - HC Děčín; 4:3
So 25.02. 2017 17:30 Žďár nad Sázavou3:1 Trutnov
Po 27.02. 2017 18:00 Trutnov4:2 Žďár nad Sázavou
St 01.03. 2017 18:00 Žďár nad Sázavou3:2 pp Trutnov
Pá 03.03. 2017 18:00 Trutnov2:3 pp Žďár nad Sázavou
Ne 05.03. 2017 17:30 Žďár nad Sázavou5:1 Trutnov
Osmifinále; SKLH Žďár nad Sázavou - HC Trutnov; 4:1
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE