TOPlist
Pondělí 30. listopadu 2020svátek má Ondřej 1 °C oblačno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
KHL play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
Po 02.03. 2020 15:00 Jekatěrinburg0:2 Novosibirsk
St 04.03. 2020 15:00 Jekatěrinburg0:1 pp Novosibirsk
Pá 06.03. 2020 13:30 Novosibirsk4:3 pp Jekatěrinburg
Ne 08.03. 2020 11:30 Novosibirsk1:5 Jekatěrinburg
Út 10.03. 2020 15:00 Jekatěrinburg1:2 Novosibirsk
Čtvrtfinále východ; Jekatěrinburg vs. Novosibirsk; stav série 1:4
Ne 01.03. 2020 14:00 Omsk5:2 Ufa
Út 03.03. 2020 17:30 Omsk2:3 pp Ufa
Čt 05.03. 2020 15:00 Ufa6:3 Omsk
So 07.03. 2020 12:30 Ufa1:5 Omsk
Po 09.03. 2020 15:00 Omsk3:6 Ufa
St 11.03. 2020 15:00 Ufa4:1 Omsk
Čtvrtfinále východ; Omsk vs. Ufa; stav série 2:4
Ne 01.03. 2020 12:00 Nur-Sultan4:0 Magnitogorsk
Út 03.03. 2020 14:30 Nur-Sultan0:3 Magnitogorsk
Čt 05.03. 2020 15:00 Magnitogorsk1:2 pp Nur-Sultan
So 07.03. 2020 13:00 Magnitogorsk0:2 Nur-Sultan
Po 09.03. 2020 12:00 Nur-Sultan5:2 Magnitogorsk
Čtvrtfinále východ; Nur-Sultan vs. Magnitogorsk; stav série 4:1
Po 02.03. 2020 17:30 Kazaň4:1 Nižněkamsk
St 04.03. 2020 17:00 Kazaň5:1 Nižněkamsk
Pá 06.03. 2020 17:00 Nižněkamsk1:2 pp Kazaň
Ne 08.03. 2020 15:00 Nižněkamsk0:1 Kazaň
Čtvrtfinále východ; Kazaň vs. Nižněkamsk; stav série 4:0
Po 02.03. 2020 17:30 Dynamo Moskva5:1 Spartak Moskva
St 04.03. 2020 17:30 Dynamo Moskva4:3 Spartak Moskva
Pá 06.03. 2020 17:30 Spartak Moskva5:4 pp Dynamo Moskva
Ne 08.03. 2020 15:00 Spartak Moskva3:2 Dynamo Moskva
Út 10.03. 2020 17:30 Dynamo Moskva4:1 Spartak Moskva
Čt 12.03. 2020 17:30 Spartak Moskva2:3 pp Dynamo Moskva
Čtvrtfinále západ; Dynamo Msk vs. Spartak Msk; stav série 4:2
Ne 01.03. 2020 15:00 Jokerit6:0 Jaroslavl
Út 03.03. 2020 17:30 Jokerit5:1 Jaroslavl
Čt 05.03. 2020 17:00 Jaroslavl0:3 Jokerit
So 07.03. 2020 15:00 Jaroslavl4:3 Jokerit
Po 09.03. 2020 17:30 Jokerit2:4 Jaroslavl
St 11.03. 2020 17:00 Jaroslavl1:5 Jokerit
Čtvrtfinále západ; Helsinki vs. Jaroslavl; stav série 4:2
Ne 01.03. 2020 15:00 Petrohrad6:1 Podolsk
Út 03.03. 2020 17:30 Petrohrad4:3 Podolsk
Čt 05.03. 2020 17:30 Podolsk0:6 Petrohrad
So 07.03. 2020 15:00 Podolsk2:3 pp Petrohrad
Čtvrtfinále západ; Petrohrad vs. Podolsk; stav série 4:0
Po 02.03. 2020 17:30 CSKA Moskva3:0 Nižnij Novgorod
St 04.03. 2020 17:30 CSKA Moskva3:0 Nižnij Novgorod
Pá 06.03. 2020 17:00 Nižnij Novgorod1:2 pp CSKA Moskva
Ne 08.03. 2020 15:00 Nižnij Novgorod2:3 pp CSKA Moskva
Čtvrtfinále západ; CSKA Msk vs. Nižnij Novgorod; stav série 4:0
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Petr ”Gimax” Hubáček 04.03. > prosím toho, kdo se mi neustále hrabe v administraci a mění mi stavy série a časy začátků, aby toho nechal. Když dělám kontroly, tak mi tím působíte akorát zmatky. Mám na to zaběhnutý systém a když se mi do toho furt někdo vrtá, tak mi kontroly trvají o to déle a akorát mě zdržujete. Doplňujte jenom výsledky, nic víc! díky!
              souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE