TOPlist
Sobota 27. února 2021svátek má Alexandr 7 °C oblačno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Okres Kladno
III. třída, skupina B - Kladno

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Další soutěže
So 27.02. 2021   45' Žižiceodloženo Stehelčeves
So 27.02. 2021 14:00 Otvoviceodloženo Koleč
So 27.02. 2021 14:00 Tuřanyodloženo Neuměřice
So 27.02. 2021 14:00 Bleviceodloženo Zichovec
So 27.02. 2021 14:00 Hrdlívodloženo Zvoleněves
So 27.02. 2021 14:00 Dřetoviceodloženo Knovíz
Ne 28.02. 2021 14:00 Pcheryodloženo Pozdeň B
<
Zápasy 7.kola - doplnit výsledky
>
# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Otvovice
7 6 0 1 28:9 18 9
2.
TJ Sparta Dřetovice
7 5 0 2 25:10 15 6
3.
FK Žižice
7 4 2 1 22:13 14 2
4.
SK Stehelčeves
7 3 2 2 19:16 13 -2
5.
TJ Slavoj Zvoleněves
7 3 2 2 25:13 12 0
6.
FC Koleč
7 3 2 2 17:18 11 -4
7.
TJ Sokol Tuřany
7 3 1 3 15:17 11 -1
8.
Sokol Hrdlív
7 2 2 3 20:19 10 -5
9.
SK Zichovec
6 2 2 2 17:20 10 -2
10.
TJ Sokol Knovíz
7 2 2 3 17:23 9 -3
11.
SK Pchery
7 2 1 4 11:19 7 -5
12.
TJ Sokol Blevice
7 1 2 4 9:26 6 -6
13.
TJ Sokol Neuměřice
6 1 2 3 11:20 5 -10
14.
SK Slavoj Pozdeň B
7 1 0 6 11:24 3 -9
Tabulka
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Nepřihlášen 22.02. > tak jak to o víkendu dopadne- výsledky
Nepřihlášen 23.02. > Negativní, negativní, pozitivní a tvoje stará gravidní :D
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 14.09. 2020 > Prostě Pozdeň B bez áčkařů by už dávno hrála čtyřku, vždycky když jim teče do bot, tak vytasí Štěpánky, Petržílku, Hotovýho a pak dělají machry, jinak prohrajou i se Zákolanama
Oldřich Štěpánek 23.02. > Ano, bez toho áčka by to bylo něco jinýho, ale 2 góly dal bývalý kanonýr Sachl, kterýmu je 45 let.
              souhlasím s pravidly
Roman Zeisl 19.08. 2020 > Dobrý den,

rád bych Vás pozval na následující fotbalové turnaje, které pořádáme v prosinci a lednu v Kladenské hale BIOS a Plzeňské sportovní Hale Lokomotiva
pro týmy Mužů, Žen a Dětí:

Kategorie a INFO
Ne 06.prosince 2020 08-17 hodin Ženy (Bez omezení) 4+1, Kapacita 12 týmů / Startovné 1850,- Hala BIOS Kladno
Ne 13.prosince 2020 08-17 hodin Muži (Bez omezení) 4+1, Kapacita 12 týmů / Startovné 1850,- Hala BIOS Kladno
Ne 20.prosince 2020 08-17 hodin Ženy (Bez omezení) 4+1, Kapacita 12 týmů / Startovné 1850,- Hala BIOS Kladno
Ne 27.prosince 2020 08-17 hodin Muži (Bez omezení) 4+1, Kapacita 12 týmů / Startovné 1850,- Hala BIOS Kladno

So 02.ledna 2021 09-18 hodin Muži (Bez omezení) 4+1, Kapacita 12 týmů / Startovné 2200,- Hala 1 - TJ Lokomotiva Plzeň
Ne 10.ledna 2021 08-12 hodin Děti U9, 4+1, Kapacita 6 týmů / Startovné 1850,- Hala BIOS Kladno
Ne 10.ledna 2021 13-17 hodin Děti U11, 4+1, Kapacira 6 týmů / Startovné 1850,- Hala BIOS Kladno
Ne 17.ledna 2021 08-17 hodin Chlapci U15, 4+1, Kapacita 12 týmů / Startovné 1850,- Hala BIOS Kladno
Ne 24.ledna 2021 08-17 hodin Chlapci U19, 4+1, Kapacita 12 týmů / Startovné 1850,- Hala BIOS Kladno
Ne 31.ledna 2021 08-17 hodin Dívky U19, 4+1, Kapacita 12 týmů / Startovné 1850,- Hala BIOS Kladno

Registrace již probíhají, při platbě startovného do konce srpna 2020 ušetříte 150,-
Při registraci uveďte jméno zástupce týmu, kontakt na zástupce týmu, kategorii a kompletní název týmu
Startovné zasílejte na číslo účtu AriBank 1502902017/3030, do poznámky název týmu

Základní informace a pravidla:
Sportovní hala BIOS: Hokejových Legend , Kladno 272 01
Rozměr: 27x42 m / Povrch - Umělý / Wifi, Občerstvení, parkoviště, tribuna, šatny, sprchy, časomíra, hudební produkce
Sportovní hala Lokomotiva Plzeň (Hala 1) Úslavská 75, Plzeň
Rozměr 40x20 m / Povrch - Palubovka / Wifi, Občerstvení, parkoviště, tribuna, šatny, sprchy, časomíra, hudební produkce

Hra 4+1, 1x14 minut, branky 3x2 metru, Hokejové střídání, neomezená soupiska.
Delegovaní rozhodčí
Fotbalová pravidla, futsalový míč (Brankář není omezen)
Auty, rohy kopané (Branka přímo z autu neplatí)
Brankář může rozehrát přes polovinu hřiště
Žlutá karta napomíná, červená vylučuje hráče na 2 minuty nebo do první obdržené branky
Skluzy na míč jsou povolené

U všech kategorií proběhnou základní skupiny, poté play off. Výjimkou jsou U9 a U11, kde se odehraje jedna základní skupina o šesti týmech každý s každým.

Přihlášky budou uzavřené 14 dní před každým turnajem nebo po naplnění kapacity.

Děkujeme a těšíme se na Vaší účast

Roman Zeisl &; David Burda

https://www.facebook.com/SportovniturnajeRZ
Roman.Zeisl@email.cz
              souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE