TOPlist
Pondělí 30. listopadu 2020svátek má Ondřej 1 °C oblačno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár FAČR - MOL cup

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
St 30.09. 2020 00:00 Ústí n.O.0:3 k Č. Budějovice
St 30.09. 2020 15:00 Sparta Praha2:0 Blansko
St 30.09. 2020 15:30 Chlumec n. C.1:3 Teplice
St 30.09. 2020 15:30 Karviná1:3 Vlašim
St 30.09. 2020 15:30 Táborsko0:3 Bohemians 1905
Út 06.10. 2020 18:00 1.FC Slovácko6:0 Prostějov
St 07.10. 2020 15:00 Zbrojovka Brno1:0 Jihlava
Čt 08.10. 2020 15:30 Chrudim1:2 np Ml. Boleslav
Pá 09.10. 2020 15:00 H. Králové2:1 pp 1.FK Příbram
St 30.12. 2020 00:00 Karlovy Vary: Opava
St 30.12. 2020 00:00 Domažlice: Sigma Olomouc
St 30.12. 2020 00:00 Přepeře: Viktoria Plzeň
St 30.12. 2020 00:00 Viktoria Žižkov: Slovan Liberec
St 30.12. 2020 00:00 Třinec: Baník Ostrava
St 30.12. 2020 00:00 Líšeň: Jablonec
St 30.12. 2020 00:00 Slavia Praha: Dukla Praha
Zápasy 3.kola
Čt 10.09. 2020 00:00 Povltavská FA0:3 k Táborsko
Čt 10.09. 2020 00:00 Motorlet Praha0:3 k Chrudim
Čt 10.09. 2020 00:00 Benešov0:3 k Teplice
Čt 10.09. 2020 00:00 Vltavín0:3 k 1.FK Příbram
Čt 10.09. 2020 00:00 Březová0:3 k H. Králové
Čt 10.09. 2020 00:00 Český Brod0:3 k Chlumec n. C.
Čt 10.09. 2020 00:00 Velké Meziříčí0:3 k Prostějov
Čt 10.09. 2020 00:00 Kroměříž0:3 k Opava
Čt 10.09. 2020 00:00 Znojmo0:3 k Líšeň
Čt 10.09. 2020 00:00 Hlučín0:3 k Třinec
Čt 10.09. 2020 00:00 Aritma Praha0:3 k Dukla Praha
Pá 11.09. 2020 00:00 Srbice0:3 k Vlašim
Pá 11.09. 2020 00:00 Mostecký FK0:3 k Č. Budějovice
Pá 11.09. 2020 00:00 Petřkovice0:3 k Sigma Olomouc
Pá 11.09. 2020 00:00 Rosice0:3 k Zbrojovka Brno
Pá 11.09. 2020 00:00 Vyškov0:3 k 1.FC Slovácko
Ne 13.09. 2020 16:00 Vrchovina1:2 Jihlava
Út 15.09. 2020 16:00 Frýdek-Místek1:2 Blansko
St 16.09. 2020 16:00 Domažlice2:0 Ústí n/L
St 16.09. 2020 16:00 Velvary0:2 Bohemians 1905
St 16.09. 2020 16:00 Hostouň0:1 Ml. Boleslav
St 16.09. 2020 16:00 Vysoké Mýto1:2 Přepeře
St 16.09. 2020 16:00 Ústí n.O.1:0 Zlín
St 16.09. 2020 16:00 Hlubina0:6 Karviná
St 16.09. 2020 16:00 Frenštát0:4 Baník Ostrava
St 23.09. 2020 16:00 Kolín0:3 k Viktoria Žižkov
St 23.09. 2020 16:00 Karlovy Vary3:0 k Vyšehrad
Zápasy 2.kola
Út 11.08. 2020 17:30 HFK Olomouc0:2 Rosice
Út 11.08. 2020 17:30 Frenštát2:0 Dolní Benešov
Pá 14.08. 2020 18:00 Soběslav1:4 Táborsko
So 15.08. 2020 10:15 Libiš0:6 Vltavín
So 15.08. 2020 10:15 Brandýs2:4 Domažlice
So 15.08. 2020 10:15 Lhota p. L.0:7 Chlumec n. C.
So 15.08. 2020 10:15 Kolín2:1 np Pardubice
So 15.08. 2020 10:15 Slaný1:2 pp Hostouň
So 15.08. 2020 10:15 Dvůr Králové0:3 Ústí n.O.
So 15.08. 2020 10:15 Motorlet Praha1:0 Meteor
So 15.08. 2020 10:15 SK Kladno5:6 Benešov
So 15.08. 2020 10:30 Mar. Lázně0:6 Karlovy Vary
So 15.08. 2020 14:30 Chomutov1:3 Povltavská FA
So 15.08. 2020 16:00 Březová3:2 Zbuzany
So 15.08. 2020 17:00 Vysoké Mýto4:3 pp Zápy
So 15.08. 2020 17:00 Srbice3:0 Sokolov
So 15.08. 2020 17:00 Souš2:0 Králův Dvůr
So 15.08. 2020 17:00 Velké Hamry0:2 Vlašim
So 15.08. 2020 17:00 Český Brod2:1 np Písek
So 15.08. 2020 17:00 Náchod 0:6 H. Králové
So 15.08. 2020 17:00 Velvary5:1 Dobříš
So 15.08. 2020 17:00 ČLU Beroun0:4 Viktoria Žižkov
Ne 16.08. 2020 17:00 Sedlčany0:6 Vyšehrad
Út 25.08. 2020 17:00 Letohrad0:2 Chrudim
Út 25.08. 2020 17:30 Tasovice4:5 pp Znojmo
Út 25.08. 2020 17:30 Humpolec1:2 Vrchovina
St 26.08. 2020 17:30 Lanžhot0:1 Líšeň
St 26.08. 2020 17:30 Strání1:5 Kroměříž
St 26.08. 2020 17:30 Skaštice0:6 Vyškov
St 26.08. 2020 17:30 Hlubina6:3 Vítkovice
St 26.08. 2020 17:30 Val. Meziříčí0:1 Frýdek-Místek
St 26.08. 2020 17:30 Slavičín0:3 k Třinec
St 26.08. 2020 17:30 Nový Jičín0:3 Petřkovice
St 26.08. 2020 17:30 Ždírec n.D.0:3 k Velké Meziříčí
St 26.08. 2020 17:30 Stará Říše1:4 Jihlava
St 26.08. 2020 17:30 Rýmařov0:3 k Prostějov
St 26.08. 2020 17:30 Hranice0:3 k Blansko
St 26.08. 2020 17:30 Dětmarovice1:6 Hlučín
St 26.08. 2020 17:30 Olešnice0:4 Uničov
St 26.08. 2020 18:00 Komárov1:3 Ústí n/L
St 26.08. 2020 18:00 Admira Praha0:4 Dukla Praha
St 26.08. 2020 18:00 Přepeře3:1 Varnsdorf
St 02.09. 2020 17:30 Kosmonosy1:2 np Aritma Praha
Zápasy 1.kola
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE