TOPlist
Pátek 4. prosince 2020svátek má Barbora 3 °C oblačno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Okres Teplice
Finálový turnaj satelitu - pořadatel Mo

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Další soutěže
So 28.05. 2011 09:00 Krupka6:4 Chlumec
So 28.05. 2011 09:00 Soběchleby2:1 Proboštov
So 28.05. 2011 09:30 Novosedlice5:5 Duchcov
So 28.05. 2011 09:30 Košťany4:2 Oldřichov
So 28.05. 2011 10:00 Chlumec0:3 Oldřichov
So 28.05. 2011 10:00 Proboštov3:3 Košťany
So 28.05. 2011 10:30 Novosedlice4:6 Chlumec
So 28.05. 2011 10:30 Soběchleby1:7 Krupka
So 28.05. 2011 11:00 Duchcov2:1 Soběchleby
So 28.05. 2011 11:00 Oldřichov0:4 Proboštov
So 28.05. 2011 11:30 Krupka8:2 Novosedlice
So 28.05. 2011 11:30 Košťany2:4 Duchcov
So 28.05. 2011 12:00 Chlumec3:2 Proboštov
So 28.05. 2011 12:00 Novosedlice3:3 Soběchleby
So 28.05. 2011 12:30 Krupka5:5 Košťany
So 28.05. 2011 12:30 Proboštov3:1 Duchcov
So 28.05. 2011 13:00 Duchcov4:7 Oldřichov
So 28.05. 2011 13:00 Soběchleby1:7 Chlumec
So 28.05. 2011 13:30 Košťany6:1 Novosedlice
So 28.05. 2011 13:30 Oldřichov4:3 Krupka
So 28.05. 2011 14:00 Chlumec4:1 Duchcov
So 28.05. 2011 14:00 Krupka6:2 Proboštov
So 28.05. 2011 14:30 Novosedlice5:6 Oldřichov
So 28.05. 2011 14:30 Soběchleby1:2 Košťany
So 28.05. 2011 15:00 Košťany1:4 Chlumec
So 28.05. 2011 15:00 Proboštov5:4 Novosedlice
So 28.05. 2011 15:30 Oldřichov3:2 Soběchleby
So 28.05. 2011 15:30 Duchcov1:6 Krupka
Zápasy 1.kola
# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Krupka
7 5 1 1 41:19 16 4
2.
TJ Oldřichov
7 5 0 2 25:22 15 6
3.
TJ Chlumec
7 5 0 2 28:18 15 6
4.
TJ Sokol Košťany
7 3 2 2 23:20 11 -1
5.
TJ Proboštov
7 3 1 3 20:19 10 1
6.
FK Duchcov
7 2 1 4 18:28 7 -2
7.
TJ Soběchleby
7 1 1 5 11:25 4 -8
8.
FK Novosedlice
7 0 2 5 24:39 2 -10
Tabulka
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
ADMIN
6 dní
SEZONA
2010/11
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE