Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10022
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Házená

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
3822
Týden:
45
Dnes:
1
On-line:
1
< 01 02 03 04 05 06 07  > 

1. kolo

So 29.08. 09:00 Orlová - Ostrava 0k:10
So 29.08. 11:00 Val. Meziříčí - Prostějov 27:29
So 29.08. 14:00 Kutná Hora - Slavia Praha 25:39
So 29.08. 15:00 Trnávka - Velká Bystřice 21:29
So 29.08. 15:00 Sez. Ústí - Zruč n. Sázavou 22:27
So 29.08. 16:00 Žeravice - Ivančice 15:30
So 29.08. 17:00 Šťáhlavy B - VŠ Plzeň 18:19
So 29.08. 17:00 Bělá p. B. - Dvůr Králové 19:31
So 29.08. 17:00 W. Mělník - Libčice n. Vlt. 12:36
So 29.08. 18:00 Železný Brod - Ml. Boleslav 22:18
So 29.08. 18:00 Milevsko - Třeboň 19:33
Ne 30.08. 10:00 Hlučín - Polanka 27:30
Ne 30.08. 10:30 Uničov - Šumperk 26:27
Ne 30.08. 10:30 Holešov - Napajedla 23:29
Ne 30.08. 10:30 Krmelín - MHK Karviná 24:31
Ne 30.08. 14:00 Stará Ves - Vsetín 17:30
Ne 30.08. 14:30 Suchdol n. O. - L. Zubří 23:31
Ne 30.08. 15:00 Ústí n. L. - Louny 21:30
Ne 30.08. 16:00 Loko Vršovice - Praha 4 24:33
Ne 30.08. 16:00 Sokolnice - V. Meziříčí 32:25
Ne 30.08. 16:00 D. Cerekev - Č. Budějovice 24:25
Ne 30.08. 16:00 Most - Vršovice 13:32
Ne 30.08. 16:00 Nový Jičín - Rožnov p. R. 19:27
Ne 30.08. 17:00 Telnice - Maloměřice 21:32
Ne 30.08. 17:00 Tišnov - Juliánov 21:24
Ne 30.08. 17:00 Rokycany - Košutka 23:25
Ne 30.08. 17:30 H. Brod - Pardubice 31:28
Ne 30.08. 17:30 TJ Kobylisy - Kolín 20:19
Ne 30.08. 18:00 Liberec - Jablonec 24:19
Čt 03.09. 19:15 Tamburello - Starý Plzenec 24:36
So 05.09. 15:00 Uh. Hradiště - Hustopeče 22:29
So 05.09. 15:00 Kuřim - Kostelec n. H. 24:26

21:32 (12:14)

Ne 30.08. 2015 17:00
Brankáři MI OG ZS ZN
Brankáři Z/S 7 čas
P Sestava G/S 7 M čas
P Sestava G/S 7 M čas
P Náhradníci
P Náhradníci
Správce soutěže: Josef Cestr

Nejčtenější ze sportu