Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10818
  • Návštěvy: 42/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3972
    Týden:
    42
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
     <  01 02 >

    1.předkolo - odvety

    Út 05.07. 17:45 Birkirkara - Siroki Brijeg 2:0 (1:0)
    Út 05.07. 18:30 Chikhura - FC Zimbru 2:3 (1:1)
    Út 05.07. 18:45 Jeunesse Esch - St.Patrick´s 2:1 (1:0)
    St 06.07. 17:45 FC Infonet - Hearts 2:4 (0:3)
    Čt 07.07. 14:00 Ordabasy - Čukarički 3:3 (1:3)
    Čt 07.07. 15:00 Shirak Gyumri - Dila Gori 2:0 np (1:0)
    Čt 07.07. 16:45 Almaty - Teuta Durrës 5:0 (2:0)
    Čt 07.07. 17:00 Pyunik - College Europa 2:1 (1:1)
    Čt 07.07. 17:00 Samtredia - FK Qäbälä 2:1 (1:1)
    Čt 07.07. 17:00 Myjava - Admira 2:3 (1:2)
    Čt 07.07. 17:00 Dacia - Käpäz 0:1 (0:0)
    Čt 07.07. 17:30 Jelgava - Breidablik 2:2 (1:2)
    Čt 07.07. 17:30 Rudar Pljevlja - Kukësi 0:1 (0:0)
    Čt 07.07. 18:00 Bijeljina - Beroe St.Zagora 0:2 (0:0)
    Čt 07.07. 18:00 Debreceni - La Fiorita 2:0 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 HJK Helsinki - Atlantas 1:1 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 Rovaniemi - Shamrock Rovers 1:1 (1:1)
    Čt 07.07. 18:00 Mariehamn - Odds BK 1:1 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 FC Kalju - Riteriai 4:1 (0:1)
    Čt 07.07. 18:00 FK Spartaks - Din. Minsk 0:2 (0:1)
    Čt 07.07. 18:00 Neftçi - Balzan Youths 1:2 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 MTK Budapešť - Aktobe 2:0 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 Lok. Zagreb - UE Coloma 4:1 (2:0)
    Čt 07.07. 18:30 Gorica - Maccabi Tel-Aviv 0:1 (0:1)
    Čt 07.07. 18:30 Bröndby - Valur Reykjavík 6:0 (3:0)
    Čt 07.07. 18:30 Omonia - Banants Jerevan 4:1 pp (0:1)
    Čt 07.07. 18:30 CS Fola - Aberdeen 1:0 (1:0)
    Čt 07.07. 18:45 Beitar Jeruzalém - Tuzla 1:0 (0:0)
    Čt 07.07. 19:00 Stabaek - Quay FC 0:1 (0:1)
    Čt 07.07. 19:00 Zaria Bălţi - MOL Fehérvár 2:0 (2:0)
    Čt 07.07. 19:00 HB Tórshavn - Levadia 0:2 (0:0)
    Čt 07.07. 19:00 Podgorica - FK Rabotnički 1:0 (1:0)
    Čt 07.07. 19:00 Slovan Bratislava - Tirana 3:0k
    Čt 07.07. 19:00 FK Süduva - Midtjylland 0:1 (0:1)
    Čt 07.07. 19:30 Bala Town - AIK Stockholm 0:2 (0:2)
    Čt 07.07. 20:00 Vojvodina - Kotor 5:0 (2:0)
    Čt 07.07. 20:00 Cracovia - FK Škendija 1:2 (0:1)
    Čt 07.07. 20:00 Llandudno - Göteborg 1:2 (0:1)
    Čt 07.07. 20:00 Mirandés - Trnava 0:3 (0:1)
    Čt 07.07. 20:00 Sileks Kratovo - Vaduz 1:2 (1:0)
    Čt 07.07. 20:00 Soligorsk - Runavík 5:0 (2:0)
    Čt 07.07. 20:00 Vikingur - Ventspils 0:2 (0:0)
    Čt 07.07. 20:30 Folgore - Larnaca 1:3 (1:0)
    Čt 07.07. 20:30 Lusitanos - Domžale 1:2 (1:2)
    Čt 07.07. 20:45 Cliftonville - Differdange 1:0 (1:0)
    Čt 07.07. 20:45 Glenavon FC - KR Reykjavík 0:3 (0:2)
    Čt 07.07. 20:45 Cork City - Linfield 1:1 (0:0)

    3:2 (1:2)

    Čt 25.08. 2016 20:00

    Góly (Asistence)

       44´  D. Lafata
       69´  J. Šural
       88´  J. Brabec

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B 90
    O
    O 51 85
    O
    O
    Z
    Z
    Z 32
    Z 46
    U
    U 83
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 46
    Z 83
    O 85
    O
    Z
    O
    Z
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Trenér:   Zdeněk Ščasný  
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu