Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10818
  • Návštěvy: 54/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3982
    Týden:
    54
    Dnes:
    17
    On-line:
    1
    < 01 02  > 

    1.předkolo - 1.zápasy

    Út 28.06. 18:00 FK Rabotnički - Podgorica 1:1 (0:1)
    Út 28.06. 18:00 Käpäz - Dacia 0:0 (0:0)
    Út 28.06. 18:00 Tirana - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
    Út 28.06. 20:45 St.Patrick´s - Jeunesse Esch 1:0 (1:0)
    Čt 30.06. 16:00 Aktobe - MTK Budapešť 1:1 (1:1)
    Čt 30.06. 16:00 Dila Gori - Shirak Gyumri 1:0 (1:0)
    Čt 30.06. 17:00 Admira - Myjava 1:1 (1:0)
    Čt 30.06. 17:00 UE Coloma - Lok. Zagreb 1:3 (0:1)
    Čt 30.06. 17:00 Ventspils - Vikingur 2:0 (2:0)
    Čt 30.06. 17:30 Kotor - Vojvodina 1:1 (1:1)
    Čt 30.06. 18:00 MOL Fehérvár - Zaria Bălţi 3:0 (1:0)
    Čt 30.06. 18:00 Banants Jerevan - Omonia 0:1 (0:1)
    Čt 30.06. 18:00 Levadia - HB Tórshavn 1:1 (0:1)
    Čt 30.06. 18:00 Riteriai - FC Kalju 2:1 (0:1)
    Čt 30.06. 18:00 Din. Minsk - FK Spartaks 2:1 (1:0)
    Čt 30.06. 18:00 Atlantas - HJK Helsinki 0:2 (0:0)
    Čt 30.06. 18:00 Tuzla - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
    Čt 30.06. 18:00 Balzan Youths - Neftçi 0:2 (0:1)
    Čt 30.06. 18:30 Göteborg - Llandudno 5:0 (3:0)
    Čt 30.06. 18:30 Slavia Sofia - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
    Čt 30.06. 18:30 College Europa - Pyunik 2:0 (2:0)
    Čt 30.06. 18:30 AIK Stockholm - Bala Town 2:0 (1:0)
    Čt 30.06. 19:00 Larnaca - Folgore 3:0 (3:0)
    Čt 30.06. 19:00 Odds BK - Mariehamn 2:0 (0:0)
    Čt 30.06. 19:00 Differdange - Cliftonville 1:1 (1:0)
    Čt 30.06. 19:00 Midtjylland - FK Süduva 1:0 (0:0)
    Čt 30.06. 19:00 Siroki Brijeg - Birkirkara 1:1 (1:1)
    Čt 30.06. 19:00 Vaduz - Sileks Kratovo 3:1 (2:0)
    Čt 30.06. 19:00 Kukësi - Rudar Pljevlja 1:1 (1:0)
    Čt 30.06. 19:00 FC Zimbru - Chikhura 0:1 (0:1)
    Čt 30.06. 19:00 FK Qäbälä - Samtredia 5:1 (3:0)
    Čt 30.06. 19:15 Maccabi Tel-Aviv - Gorica 3:0 (2:0)
    Čt 30.06. 19:30 Beroe St.Zagora - Bijeljina 0:0 (0:0)
    Čt 30.06. 20:00 Domžale - Lusitanos 3:1 (3:1)
    Čt 30.06. 20:00 Runavík - Soligorsk 0:2 (0:1)
    Čt 30.06. 20:00 Teuta Durrës - Almaty 0:1 (0:0)
    Čt 30.06. 20:15 Trnava - Mirandés 3:0 (2:0)
    Čt 30.06. 20:15 Quay FC - Stabaek 0:0 (0:0)
    Čt 30.06. 20:30 La Fiorita - Debreceni 0:5 (0:2)
    Čt 30.06. 20:30 Čukarički - Ordabasy 3:0 (0:0)
    Čt 30.06. 20:45 Aberdeen - CS Fola 3:1 (0:0)
    Čt 30.06. 20:45 Linfield - Cork City 0:1 (0:0)
    Čt 30.06. 21:00 Shamrock Rovers - Rovaniemi 0:2 (0:1)
    Čt 30.06. 21:00 FK Škendija - Cracovia 2:0 (1:0)
    Čt 30.06. 21:00 Hearts - FC Infonet 2:1 (2:1)
    Čt 30.06. 21:15 Breidablik - Jelgava 2:3 (1:3)
    Čt 30.06. 21:15 KR Reykjavík - Glenavon FC 2:1 (1:1)
    Čt 30.06. 23:00 Valur Reykjavík - Bröndby 1:4 (0:0)

    0:0 (0:0)

    Čt 18.08. 2016 18:15

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    B
    O
    O
    O 57
    O
    Z 80
    Z 46
    Z
    Z 35
    Z
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 46
    U 80
    O
    Z
    O
    Z
    Trenér:   Zdeněk Ščasný  
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu