Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1989
  • Návštěvy: 237/1
  • Fans: 16
  • web >
  • Liberec  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
27224
Týden:
237
Dnes:
44
On-line:
1

Evropská liga - 1.předkolo

ID: 10818  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 37/0
 <  01 02 >

1.předkolo - odvety

Út 05.07. 17:45 Birkirkara - Siroki Brijeg 2:0 (1:0)
Út 05.07. 18:30 Chikhura - FC Zimbru 2:3 (1:1)
Út 05.07. 18:45 Jeunesse Esch - St.Patrick´s 2:1 (1:0)
St 06.07. 17:45 FC Infonet - Hearts 2:4 (0:3)
Čt 07.07. 14:00 Ordabasy - Čukarički 3:3 (1:3)
Čt 07.07. 15:00 Shirak Gyumri - Dila Gori 2:0 np (1:0)
Čt 07.07. 16:45 Almaty - Teuta Durrës 5:0 (2:0)
Čt 07.07. 17:00 Pyunik - College Europa 2:1 (1:1)
Čt 07.07. 17:00 Samtredia - FK Qäbälä 2:1 (1:1)
Čt 07.07. 17:00 Myjava - Admira 2:3 (1:2)
Čt 07.07. 17:00 Dacia - Käpäz 0:1 (0:0)
Čt 07.07. 17:30 Jelgava - Breidablik 2:2 (1:2)
Čt 07.07. 17:30 Rudar Pljevlja - Kukësi 0:1 (0:0)
Čt 07.07. 18:00 Bijeljina - Beroe St.Zagora 0:2 (0:0)
Čt 07.07. 18:00 Debreceni - La Fiorita 2:0 (1:0)
Čt 07.07. 18:00 Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0 (1:0)
Čt 07.07. 18:00 HJK Helsinki - Atlantas 1:1 (1:0)
Čt 07.07. 18:00 Rovaniemi - Shamrock Rovers 1:1 (1:1)
Čt 07.07. 18:00 Mariehamn - Odds BK 1:1 (1:0)
Čt 07.07. 18:00 FC Kalju - Riteriai 4:1 (0:1)
Čt 07.07. 18:00 FK Spartaks - Din. Minsk 0:2 (0:1)
Čt 07.07. 18:00 Neftçi - Balzan Youths 1:2 (1:0)
Čt 07.07. 18:00 MTK Budapešť - Aktobe 2:0 (1:0)
Čt 07.07. 18:00 Lok. Zagreb - UE Coloma 4:1 (2:0)
Čt 07.07. 18:30 Gorica - Maccabi Tel-Aviv 0:1 (0:1)
Čt 07.07. 18:30 Bröndby - Valur Reykjavík 6:0 (3:0)
Čt 07.07. 18:30 Omonia - Banants Jerevan 4:1 pp (0:1)
Čt 07.07. 18:30 CS Fola - Aberdeen 1:0 (1:0)
Čt 07.07. 18:45 Beitar Jeruzalém - Tuzla 1:0 (0:0)
Čt 07.07. 19:00 Stabaek - Quay FC 0:1 (0:1)
Čt 07.07. 19:00 Zaria Bălţi - MOL Fehérvár 2:0 (2:0)
Čt 07.07. 19:00 HB Tórshavn - Levadia 0:2 (0:0)
Čt 07.07. 19:00 Podgorica - FK Rabotnički 1:0 (1:0)
Čt 07.07. 19:00 Slovan Bratislava - Tirana 3:0k
Čt 07.07. 19:00 FK Süduva - Midtjylland 0:1 (0:1)
Čt 07.07. 19:30 Bala Town - AIK Stockholm 0:2 (0:2)
Čt 07.07. 20:00 Vojvodina - Kotor 5:0 (2:0)
Čt 07.07. 20:00 Cracovia - FK Škendija 1:2 (0:1)
Čt 07.07. 20:00 Llandudno - Göteborg 1:2 (0:1)
Čt 07.07. 20:00 Mirandés - Trnava 0:3 (0:1)
Čt 07.07. 20:00 Sileks Kratovo - Vaduz 1:2 (1:0)
Čt 07.07. 20:00 Soligorsk - Runavík 5:0 (2:0)
Čt 07.07. 20:00 Vikingur - Ventspils 0:2 (0:0)
Čt 07.07. 20:30 Folgore - Larnaca 1:3 (1:0)
Čt 07.07. 20:30 Lusitanos - Domžale 1:2 (1:2)
Čt 07.07. 20:45 Cliftonville - Differdange 1:0 (1:0)
Čt 07.07. 20:45 Glenavon FC - KR Reykjavík 0:3 (0:2)
Čt 07.07. 20:45 Cork City - Linfield 1:1 (0:0)

3:0 (3:0)

Čt 25.08. 2016 19:00

Góly (Asistence)

     J. Sýkora
   15´  J. Sýkora
   41´  J. Sýkora

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 35
O 87
O
Z
Z 89
Z
Z 78
Z
U 50 83
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 78
U 83
Z 89
Z
O
O
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Trenér:   Jindřich Trpišovský  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Evropská liga, Čt 29.10. 18:55
CZ Beograd - Slovan Liberec
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 01.11. 10:15
Slovan Liberec - Pardubice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 01.11. 00:00
Admira Praha - Slovan Liberec
Starší dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 10:00
Slovan Liberec - FF Roudnice
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 00:00
Slovan Liberec - FF Roudnice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 1 1 0 0 2:0 3
2. 1 1 0 0 1:0 3
3. 1 0 0 1 0:1 0
4. 1 0 0 1 0:2 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.