Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1989
  • Návštěvy: 193/1
  • Fans: 16
  • web >
  • Liberec  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
27248
Týden:
193
Dnes:
0
On-line:
1

Evropská liga - 1.předkolo

ID: 10818  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 31/0
< 01 02  > 

1.předkolo - 1.zápasy

Út 28.06. 18:00 FK Rabotnički - Podgorica 1:1 (0:1)
Út 28.06. 18:00 Käpäz - Dacia 0:0 (0:0)
Út 28.06. 18:00 Tirana - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
Út 28.06. 20:45 St.Patrick´s - Jeunesse Esch 1:0 (1:0)
Čt 30.06. 16:00 Aktobe - MTK Budapešť 1:1 (1:1)
Čt 30.06. 16:00 Dila Gori - Shirak Gyumri 1:0 (1:0)
Čt 30.06. 17:00 Admira - Myjava 1:1 (1:0)
Čt 30.06. 17:00 UE Coloma - Lok. Zagreb 1:3 (0:1)
Čt 30.06. 17:00 Ventspils - Vikingur 2:0 (2:0)
Čt 30.06. 17:30 Kotor - Vojvodina 1:1 (1:1)
Čt 30.06. 18:00 MOL Fehérvár - Zaria Bălţi 3:0 (1:0)
Čt 30.06. 18:00 Banants Jerevan - Omonia 0:1 (0:1)
Čt 30.06. 18:00 Levadia - HB Tórshavn 1:1 (0:1)
Čt 30.06. 18:00 Riteriai - FC Kalju 2:1 (0:1)
Čt 30.06. 18:00 Din. Minsk - FK Spartaks 2:1 (1:0)
Čt 30.06. 18:00 Atlantas - HJK Helsinki 0:2 (0:0)
Čt 30.06. 18:00 Tuzla - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
Čt 30.06. 18:00 Balzan Youths - Neftçi 0:2 (0:1)
Čt 30.06. 18:30 Göteborg - Llandudno 5:0 (3:0)
Čt 30.06. 18:30 Slavia Sofia - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
Čt 30.06. 18:30 College Europa - Pyunik 2:0 (2:0)
Čt 30.06. 18:30 AIK Stockholm - Bala Town 2:0 (1:0)
Čt 30.06. 19:00 Larnaca - Folgore 3:0 (3:0)
Čt 30.06. 19:00 Odds BK - Mariehamn 2:0 (0:0)
Čt 30.06. 19:00 Differdange - Cliftonville 1:1 (1:0)
Čt 30.06. 19:00 Midtjylland - FK Süduva 1:0 (0:0)
Čt 30.06. 19:00 Siroki Brijeg - Birkirkara 1:1 (1:1)
Čt 30.06. 19:00 Vaduz - Sileks Kratovo 3:1 (2:0)
Čt 30.06. 19:00 Kukësi - Rudar Pljevlja 1:1 (1:0)
Čt 30.06. 19:00 FC Zimbru - Chikhura 0:1 (0:1)
Čt 30.06. 19:00 FK Qäbälä - Samtredia 5:1 (3:0)
Čt 30.06. 19:15 Maccabi Tel-Aviv - Gorica 3:0 (2:0)
Čt 30.06. 19:30 Beroe St.Zagora - Bijeljina 0:0 (0:0)
Čt 30.06. 20:00 Domžale - Lusitanos 3:1 (3:1)
Čt 30.06. 20:00 Runavík - Soligorsk 0:2 (0:1)
Čt 30.06. 20:00 Teuta Durrës - Almaty 0:1 (0:0)
Čt 30.06. 20:15 Trnava - Mirandés 3:0 (2:0)
Čt 30.06. 20:15 Quay FC - Stabaek 0:0 (0:0)
Čt 30.06. 20:30 La Fiorita - Debreceni 0:5 (0:2)
Čt 30.06. 20:30 Čukarički - Ordabasy 3:0 (0:0)
Čt 30.06. 20:45 Aberdeen - CS Fola 3:1 (0:0)
Čt 30.06. 20:45 Linfield - Cork City 0:1 (0:0)
Čt 30.06. 21:00 Shamrock Rovers - Rovaniemi 0:2 (0:1)
Čt 30.06. 21:00 FK Škendija - Cracovia 2:0 (1:0)
Čt 30.06. 21:00 Hearts - FC Infonet 2:1 (2:1)
Čt 30.06. 21:15 Breidablik - Jelgava 2:3 (1:3)
Čt 30.06. 21:15 KR Reykjavík - Glenavon FC 2:1 (1:1)
Čt 30.06. 23:00 Valur Reykjavík - Bröndby 1:4 (0:0)

0:1 (0:1)

Čt 18.08. 2016 19:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   30´  V. Coufal
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 68
O 38
O 70
Z 79
Z 50 60
Z
Z 85
Z 54
U 88
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 60
Z 70
Z 85
O
O
O
U
Trenér:   Jindřich Trpišovský  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Evropská liga, Čt 05.11. 21:00
Hoffenheim - Slovan Liberec
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 01.11. 10:15
Slovan Liberec - Pardubice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 08.11. 00:00
Slovan Liberec - Chrudim
Starší dorost B: ČD skupina B, So 07.11. 13:00
Česká Lípa - Slovan Liberec
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 07.11. 15:15
Česká Lípa - Slovan Liberec
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 2 2 0 0 6:1 6
2. 2 1 0 1 5:3 3
3. 2 1 0 1 2:5 3
4. 2 0 0 2 1:5 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.