Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 149/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
22634
Týden:
149
Dnes:
26
On-line:
1

Česká fotbalová liga

ID: 10824  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 102/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

21.kolo

So 01.04. 10:15 Olympia HK - Benátky 4:1 (1:1)
So 01.04. 10:15 Vyšehrad - Hořovice 3:1 (2:1)
So 01.04. 10:15 Vltavín - Tachov 3:5 (2:2)
So 01.04. 10:15 Domažlice - Zápy 4:1 (2:1)
So 01.04. 10:30 Benešov - Jirny 2:4 (1:2)
So 01.04. 16:30 Dobrovice - Chrudim 2:0 (0:0)
Ne 02.04. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
Ne 02.04. 10:15 Táborsko B - Písek 0:1 (0:0)
Ne 02.04. 16:30 Štěchovice - Litoměřicko 1:2 (0:2)

1:2 (0:2)

Ne 02.04. 2017 16:30 - 188 diváků
Rozhodčí: Starý - Cichra, žáková

Góly (Asistence)

   52´  M. Štědronský

Góly (Asistence)

   11´  L. Šlehofer
   34´  M. Faust
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 28
O
O
O 46
O 87
Z 57
Z
Z 53 79
U 45
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 62
O 33
O
O
Z 29 91
Z 93
Z 88
Z 66
Z 16 16
U 72 72
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
B
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 62
U 72
O 88
O 91
Z 93
B
Trenér:   Zbyněk Busta   Trenér:   Michal Slabý  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 03.10. 16:00
Vyšehrad - Ústí n/L
B-Tým: Pražský přebor, St 30.09. 16:30
Kolovraty - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 27.09. 10:00
Motorlet Praha - Vyšehrad
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 27.09. 12:15
Motorlet Praha - Vyšehrad
Žáci U-15: Česká liga, Ne 27.09. 10:00
Vyšehrad - CU Bohemians
Žáci U-14: Česká liga, Ne 27.09. 12:00
Vyšehrad - CU Bohemians
Žáci U-13: ČL skupina B, Po 28.09. 14:30
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, Po 28.09. 14:30
Vyšehrad - Slavia Praha
: II.třída MŽ skupina E, So 03.10. 00:00
Vyšehrad - Vltavín
Dorost U-19: ČD skupina C, So 03.10. 10:00
Vyšehrad - ČLU Beroun
4: ČD skupina C , So 03.10. 12:15
Vyšehrad - ČLU Beroun
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 5 4 1 0 8:3 13
2. 5 3 2 0 10:5 11
3. 4 3 0 1 8:3 9
4. 5 2 2 1 7:6 8
5. 4 2 1 1 6:2 7
6. 5 2 1 2 11:8 7
7. 4 1 3 0 3:2 6
8. 4 1 2 1 4:6 5
9. 4 1 1 2 3:4 4
10. 3 1 0 2 5:4 3
11. 4 0 3 1 2:4 3
12. 4 0 1 3 2:7 1
13. 3 0 1 2 0:6 1
14. 4 0 0 4 3:12 0

Nejčtenější ze sportu