Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 171/2
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30222
Týden:
171
Dnes:
2
On-line:
2

2:2 (1:1)

Ne 04.10. 2020 15:30 - Andrův stadion - 2000 diváků
Rozhodčí: Ardeleanu - Kubr, Myška

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 10969  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 51/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

3.Kolo

St 14.09. 16:30 Zápy - Ml. Boleslav 1:2 (1:1)
Út 20.09. 16:00 Hulín - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
Út 20.09. 16:30 Pardubice - Jihlava 1:3 (1:3)
Út 20.09. 17:00 Sigma Olomouc - Táborsko 1:2 (0:2)
St 21.09. 16:00 Velké Meziříčí - Dukla Praha 1:2 (0:0)
St 21.09. 16:00 Litoměřicko - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
St 21.09. 16:00 Vlašim - H. Králové 0:1 (0:1)
St 21.09. 16:00 Ústí n/L - Zbrojovka Brno 1:4 (1:1)
St 21.09. 16:30 Hlučín - Viktoria Plzeň 0:7 (0:2)
Út 27.09. 17:00 Karviná - Prostějov 2:0 pp (0:0)
St 28.09. 16:00 Chrudim - Slavia Praha 1:3 (0:1)
St 05.10. 16:30 Tachov - Zlín 0:3 (0:1)
Út 11.10. 16:00 Králův Dvůr - Jablonec 2:1 np (1:1)
Út 11.10. 18:00 1.FC Slovácko - Opava 3:4 pp (1:0)
St 12.10. 16:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 2:0 (0:0)
St 12.10. 16:30 Písek - Slovan Liberec 1:5 (0:3)

1:2 (0:2)

Út 20.09. 2016 17:00

Góly (Asistence)

   61´  T. Chorý

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 55
O
O
O 48
Z
Z 62
Z 46
Z 64
Z 33
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 33 73
Z 46
Z 55
Z
O
O
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Trenér:   Václav Jílek  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 07.11. 14:30
Sigma Olomouc - 1.FK Příbram
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 01.11. 10:15
Velké Meziříčí - Sigma Olomouc
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Út 03.11. 11:00
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Út 03.11. 13:15
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 08.11. 10:00
Sigma Olomouc - Kroměříž
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 08.11. 12:30
Sigma Olomouc - Kroměříž
Žáci U-15: MSL Top, St 04.11. 16:00
Karviná - Sigma Olomouc
: Krajská soutěž , Ne 01.11. 12:00
Loštice - Sigma Olomouc
: 2.liga žen, Ne 08.11. 11:00
Sigma Olomouc - Teplice
Žáci U-14: MSL Top, St 04.11. 18:00
Karviná - Sigma Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 07.11. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, Ne 08.11. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.