Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 318/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
29953
Týden:
318
Dnes:
44
On-line:
1

1.liga

ID: 1101  |  Sezona: 2010/11  |  muži  |  Návštěvy: 91/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

20.kolo

11.03. 20:15 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
So 12.03. 16:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
So 12.03. 17:20 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:0 (1:0)
Ne 13.03. 15:00 Jablonec - H. Králové 7:0 (5:0)
Ne 13.03. 15:00 Č. Budějovice - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
Ne 13.03. 15:00 Ústí n/L - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
Ne 13.03. 17:00 Slavia Praha - Teplice 4:1 (2:0)
Po 14.03. 17:30 Baník Ostrava - Ml. Boleslav 1:0 (1:0)

7:0 (5:0)

Ne 13.03. 2011 15:00 - Střelnice - 4820 diváků
Rozhodčí: Adam - Vysloužil, Nádvorník

Góly (Asistence)

   13´  M. Jarolím   (D. Lafata)
   22´  D. Lafata   (T. Jablonský)
   24´  M. Jarolím
   31´  K. Piták
   33´  D. Lafata
   52´  D. Lafata   (K. Piták)
   84´  L. Třešňák   (J. Kovařík)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 80
Z 75
Z
Z
Z 59
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 85
O
Z 46
Z 38
Z 8
Z
U
U
U 79
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 59
Z 75
O 80
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 38
Z 46
O 79
Trenér:   František Komňacký   Trenér:   Václav Kotal  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Domažlice - Sigma Olomouc
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 03.10. 14:00
Dolní Benešov - Sigma Olomouc
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 03.10. 13:00
Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 03.10. 15:15
Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
Dorost U-19 B: MSL - U19, So 03.10. 10:30
Líšeň - Sigma Olomouc
Dorost U-17 B: MSL - U17, So 03.10. 12:45
Líšeň - Sigma Olomouc
Žáci U-15: MSL Top, So 03.10. 10:30
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
: Krajská soutěž , So 03.10. 00:00
Sigma Olomouc - Hranice
: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Sparta Praha - Sigma Olomouc
Žáci U-14: MSL Top, So 03.10. 12:45
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina jih, Ne 04.10. 10:00
HS Kroměříž - Sigma Olomouc
Žáci U-12: MSL skupina jih, Ne 04.10. 10:00
HS Kroměříž - Sigma Olomouc

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.