Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 318/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
29953
Týden:
318
Dnes:
44
On-line:
1

1.liga

ID: 1101  |  Sezona: 2010/11  |  muži  |  Návštěvy: 91/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

30.kolo

So 28.05. 17:30 Teplice - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
So 28.05. 17:30 Ml. Boleslav - Ústí n/L 2:0 (0:0)
So 28.05. 17:30 Slavia Praha - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
So 28.05. 17:30 Zbrojovka Brno - Jablonec 3:4 (1:4)
So 28.05. 17:30 Slovan Liberec - Č. Budějovice 3:3 (0:0)
So 28.05. 17:30 Sparta Praha - H. Králové 3:1 (2:0)
So 28.05. 17:30 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:2 (0:0)
So 28.05. 17:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)

3:4 (1:4)

So 28.05. 2011 17:30 - Na Srbské - 589 diváků
Rozhodčí: Adámek - Kordula, Paták

Góly (Asistence)

   11´  T. Došek   (R. Šamánek)
   54´  R. Dostálek   (M. Rabušic)
   55´  T. Došek   (M. Rabušic)

Góly (Asistence)

   19´  L. Třešňák   (D. Lafata)
   31´  D. Lafata   (M. Jarolím)
   35´  O. Vaněk
   42´  D. Lafata   (J. Kovařík)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 59 62
Z 76
Z 83
Z
U
U 46
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 54
O
O
O 59
Z 61
Z
Z 87
Z 80
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 76
Z 83
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 54
O 80
Z 87
Trenér:   René Wagner   Trenér:   František Komňacký  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Domažlice - Sigma Olomouc
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 03.10. 14:00
Dolní Benešov - Sigma Olomouc
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 03.10. 13:00
Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 03.10. 15:15
Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
Dorost U-19 B: MSL - U19, So 03.10. 10:30
Líšeň - Sigma Olomouc
Dorost U-17 B: MSL - U17, So 03.10. 12:45
Líšeň - Sigma Olomouc
Žáci U-15: MSL Top, So 03.10. 10:30
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
: Okresní přebor,sk. C, So 03.10. 00:00
Nemilany - Sigma Olomouc
: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Sparta Praha - Sigma Olomouc
Žáci U-14: MSL Top, So 03.10. 12:45
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina jih, Ne 04.10. 10:00
HS Kroměříž - Sigma Olomouc
Žáci U-12: MSL skupina jih, Ne 04.10. 10:00
HS Kroměříž - Sigma Olomouc

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.