Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 512/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30891
Týden:
512
Dnes:
49
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 11719  |  Sezona: 2017/18  |  muži  |  Návštěvy: 79/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

Zápasy 2. kola

St 02.08. 17:00 Vyšehrad - Vlašim 1:2 pp (1:1)
So 05.08. 16:00 Domažlice - Chrudim 2:0 (2:0)
Út 08.08. 17:00 Hodonín - Vítkovice 1:0 (1:0)
Út 08.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
Út 08.08. 17:00 Hlučín - Sigma Olomouc 1:3 pp (1:1)
Út 08.08. 17:00 Benešov - Bohemians 1905 1:5 (0:3)
Út 08.08. 17:00 Velvary - H. Králové 0:1 (0:0)
Út 08.08. 17:00 Turnov - Ústí n/L 1:3 (1:1)
Út 08.08. 17:00 Petřkovice - Znojmo 1:2 np (1:1)
St 09.08. 17:00 Ústí n.O. - 1.FC Slovácko 1:2 np (1:1)
St 09.08. 17:00 Slavičín - Karviná 0:2 (0:1)
St 09.08. 17:00 Ždírec n.D. - Třinec 0:4 (0:3)
St 09.08. 17:00 Hulín - Baník Ostrava 0:5 (0:2)
St 09.08. 17:00 Val. Meziříčí - Líšeň 3:1 (2:1)
St 09.08. 17:00 Brozany - Viktoria Žižkov 0:4 (0:3)
St 09.08. 17:00 Vltavín - Teplice 2:3 (0:2)
St 09.08. 17:00 Písek - Pardubice 3:2 np (2:2)
St 09.08. 17:00 Králův Dvůr - Táborsko 1:2 (0:0)
St 09.08. 17:00 Živanice - Varnsdorf 1:0 (1:0)
St 09.08. 17:00 Dobříš - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
St 09.08. 17:00 Mšeno - Jablonec 1:4 (1:2)
St 09.08. 17:00 Zápy - Sokolov 2:4 (1:1)
St 09.08. 17:00 Převýšov - Dukla Praha 0:2 (0:1)
St 09.08. 17:00 Kozlovice - Kroměříž 0:2 (0:1)
St 09.08. 17:30 Štěchovice - 1.FK Příbram 1:3 (1:1)
Út 15.08. 17:00 Prostějov - Opava 1:3 (0:0)
St 16.08. 18:00 Vyškov - Jihlava 1:4 (1:2)

1:3 p.p. (1:1)

Út 08.08. 2017 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

     P. Moulis
   51´  B. Manzia
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 46
Z 39 69
Z
Z
Z 27 61
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 61
U 69
Z
O
Z
Z
Trenér:   Václav Jílek  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Pá 29.01. 18:00
Ml. Boleslav - Sigma Olomouc
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 14.02. 14:00
Sigma Olomouc - Vyškov
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 30.01. 12:30
Sigma Olomouc - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 30.01. 14:45
Sigma Olomouc - Slavia Praha
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 07.03. 10:30
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 07.03. 12:45
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
Žáci U-15: MSL Top, Ne 21.03. 10:00
Sigma Olomouc - Zlín
: 2.liga žen, So 06.02. 11:00
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
Žáci U-14: MSL Top, Ne 21.03. 12:00
Sigma Olomouc - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, Ne 14.03. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 13.03. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 13 2 0 42:6 41
2. 16 11 2 3 33:16 35
3. 16 11 2 3 33:18 35
4. 16 9 3 4 30:17 30
5. 15 7 4 4 24:16 25
6. 16 6 7 3 25:19 25
7. 16 7 3 6 30:21 24
8. 16 6 6 4 23:23 24
9. 15 6 5 4 20:13 23
10. 16 6 4 6 15:19 22
11. 16 5 5 6 15:23 20
12. 15 5 3 7 16:18 18
13. 16 5 1 10 16:35 16
14. 15 4 3 8 18:22 15
15. 16 2 4 10 17:30 10
16. 16 2 4 10 13:31 10
17. 16 2 4 10 12:32 10
18. 15 1 4 10 11:34 7

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.