Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 1057/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
32771
Týden:
1057
Dnes:
82
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 11719  |  Sezona: 2017/18  |  muži  |  Návštěvy: 201/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

Zápasy 2. kola

St 02.08. 17:00 Vyšehrad - Vlašim 1:2 pp (1:1)
So 05.08. 16:00 Domažlice - Chrudim 2:0 (2:0)
Út 08.08. 17:00 Hodonín - Vítkovice 1:0 (1:0)
Út 08.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
Út 08.08. 17:00 Hlučín - Sigma Olomouc 1:3 pp (1:1)
Út 08.08. 17:00 Benešov - Bohemians 1905 1:5 (0:3)
Út 08.08. 17:00 Velvary - H. Králové 0:1 (0:0)
Út 08.08. 17:00 Turnov - Ústí n/L 1:3 (1:1)
Út 08.08. 17:00 Petřkovice - Znojmo 1:2 np (1:1)
St 09.08. 17:00 Ústí n.O. - 1.FC Slovácko 1:2 np (1:1)
St 09.08. 17:00 Slavičín - Karviná 0:2 (0:1)
St 09.08. 17:00 Ždírec n.D. - Třinec 0:4 (0:3)
St 09.08. 17:00 Hulín - Baník Ostrava 0:5 (0:2)
St 09.08. 17:00 Val. Meziříčí - Líšeň 3:1 (2:1)
St 09.08. 17:00 Brozany - Viktoria Žižkov 0:4 (0:3)
St 09.08. 17:00 Vltavín - Teplice 2:3 (0:2)
St 09.08. 17:00 Písek - Pardubice 3:2 np (2:2)
St 09.08. 17:00 Králův Dvůr - Táborsko 1:2 (0:0)
St 09.08. 17:00 Živanice - Varnsdorf 1:0 (1:0)
St 09.08. 17:00 Dobříš - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
St 09.08. 17:00 Mšeno - Jablonec 1:4 (1:2)
St 09.08. 17:00 Zápy - Sokolov 2:4 (1:1)
St 09.08. 17:00 Převýšov - Dukla Praha 0:2 (0:1)
St 09.08. 17:00 Kozlovice - Kroměříž 0:2 (0:1)
St 09.08. 17:30 Štěchovice - 1.FK Příbram 1:3 (1:1)
Út 15.08. 17:00 Prostějov - Opava 1:3 (0:0)
St 16.08. 18:00 Vyškov - Jihlava 1:4 (1:2)

1:3 (1:1)

St 09.08. 2017 17:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   36´  J. Januška
   55´  P. Grajciar
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z
Z
Z 46
Z 46
U 60 61
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
U 46
Z 61 79
Z
O
B
Trenér:   Josef Csaplár  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 06.03. 18:30
Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 07.03. 10:15
Sigma Olomouc - Otrokovice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 06.03. 12:30
H. Králové - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 06.03. 13:15
H. Králové - Sigma Olomouc
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 07.03. 10:30
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 07.03. 12:45
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
Žáci U-15: MSL Top, Ne 21.03. 10:00
Sigma Olomouc - Zlín
: 2.liga žen, So 06.03. 11:00
Sigma Olomouc - Teplice
Žáci U-14: MSL Top, Ne 21.03. 12:00
Sigma Olomouc - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, Ne 14.03. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 13.03. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 21 17 4 0 61:14 55
2. 20 14 2 4 43:24 44
3. 21 12 4 5 41:21 40
4. 21 12 3 6 36:25 39
5. 21 10 6 5 32:19 36
6. 21 10 4 7 38:26 34
7. 21 9 4 8 21:28 31
8. 21 7 9 5 29:24 30
9. 21 8 6 7 26:21 30
10. 21 7 9 5 25:25 30
11. 21 7 4 10 21:29 25
12. 21 6 7 8 24:33 25
13. 21 6 6 9 23:27 24
14. 21 5 4 12 20:42 19
15. 21 3 7 11 24:36 16
16. 21 3 5 13 16:35 14
17. 20 2 6 12 16:40 12
18. 21 2 6 13 13:40 12

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.