Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12005
  • Návštěvy: 20/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4388
    Týden:
    20
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
     <  01 02 >

    1.předkolo - odvety

    Út 04.07. 17:45 Balzan Youths - MOL Fehérvár 3:3
    Út 04.07. 19:45 FC Niderkorn - Rangers 2:0
    Čt 06.07. 16:00 AEL Limassol - St. Joseph'&#x 6:0
    Čt 06.07. 16:00 Dacia - Shkëndija 0:4
    Čt 06.07. 17:00 FC Milsami - CS Fola 1:1
    Čt 06.07. 17:00 FK Süduva - Soligorsk 2:1
    Čt 06.07. 17:00 FK Pelister - Lech Poznań 0:3
    Čt 06.07. 17:00 Ordabasy - Siroki Brijeg 0:0
    Čt 06.07. 17:00 KF Tiranë - Maccabi Tel-Aviv 0:3
    Čt 06.07. 17:30 Jelgava - Ferencvárosi 0:1
    Čt 06.07. 18:00 HJK Helsinki - Connah';s 3:0
    Čt 06.07. 18:00 Flora - Domžale 2:3
    Čt 06.07. 18:00 Gandzasar - Mladost 0:3
    Čt 06.07. 18:00 Riteriai - St. Johnstone 1:0
    Čt 06.07. 18:00 Atlantas - Almaty 1:2
    Čt 06.07. 18:00 SJK Seinäjoki - KR Reykjavík 0:2
    Čt 06.07. 18:45 FK Liepāja - Crusaders FC 2:0
    Čt 06.07. 19:00 Vaduz - Bala Town 3:0
    Čt 06.07. 19:00 Como - Tre Penne 6:0
    Čt 06.07. 19:00 Ružomberok - Vojvodina 2:0
    Čt 06.07. 19:00 KF Prishtina - Norrköping 0:1
    Čt 06.07. 19:00 Differdange - Zira FK 1:2
    Čt 06.07. 19:00 Inter Baku - Mladost Lučani 2:0
    Čt 06.07. 19:00 AIK Stockholm - KÍ Klaksvík 5:0
    Čt 06.07. 19:00 Torpedo Kutaisi - Trenčín 0:3
    Čt 06.07. 19:00 Dunav Ruse - Irtys Pavlodar 0:2
    Čt 06.07. 19:00 Botev Plovdiv - Tirana 1:0
    Čt 06.07. 19:00 Slovan Bratislava - Pyunik 5:0
    Čt 06.07. 19:00 Tórshavn B36 - FC Kalju 1:2
    Čt 06.07. 19:00 Sarajevo - Zaria Bălţi 2:2 np (2:1)
    Čt 06.07. 19:30 Runavík - Din. Minsk 0:2
    Čt 06.07. 19:30 Bangor City - Lyngby 0:3
    Čt 06.07. 20:15 Ol. Lublaň - Vaasan Pallo 0:1
    Čt 06.07. 20:30 Jagiellonia - Dinamo Batumi 4:0
    Čt 06.07. 20:30 Sutjeska FK - Levski Sofia 0:0
    Čt 06.07. 20:30 Zeta Golubovci - Žel.Sarajevo 2:2
    Čt 06.07. 20:30 Sant Juliá - Skënderbeu 0:5
    Čt 06.07. 20:30 Floriana - CZ Beograd 3:3
    Čt 06.07. 20:30 Folgore - Valletta 0:1
    Čt 06.07. 20:30 Gorica - Shirak Gyumri 2:2
    Čt 06.07. 20:30 Vasas - Beitar Jeruzalém 0:3
    Čt 06.07. 20:30 Altach - Chikhura 1:1
    Čt 06.07. 20:45 Osijek - UE Coloma 4:0
    Čt 06.07. 20:45 Derry City - Midtjylland 1:4
    Čt 06.07. 20:45 Ballymena - Odds BK 0:2
    Čt 06.07. 20:45 Cork City - Levadia 4:2
    Čt 06.07. 20:45 Coleraine FC - Haugesund 0:0
    Čt 06.07. 21:00 Shamrock Rovers - Stjarnan FC 1:0
    Čt 06.07. 22:00 Valur Reykjavík - Ventspils 1:0
    Čt 06.07. 22:00 Lincoln Red Imps - Larnaca 1:1

    0:0 (0:0)

    Čt 24.08. 2017 18:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    O
    Z
    Z
    Z
    Z
    Z
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U
    O
    O
    O
    Z
    U
    Z
    Trenér:   Pavel Vrba  
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu