Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12013
  • Návštěvy: 82/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    63118
    Týden:
    82
    Dnes:
    10
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    30.kolo

    15.06. 18:00 Pustá Polom - Břidličná 6:1 (1:0)
    So 16.06. 14:00 Krnov - Bílovec 1:4 (0:3)
    So 16.06. 14:00 Bruntál - Frenštát 3:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Vratimov - Heřmanice 4:9 (0:3)
    So 16.06. 17:00 Šenov - Čeladná 4:2 (2:1)
    So 16.06. 17:00 Stará Bělá - Dětmarovice 3:2 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Český Těšín - Polanka 5:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Orlová - Háj ve Slezsku 1:0 (1:0)

    4:9 (0:3)

    So 16.06. 2018 17:00 - 90 diváků
    Rozhodčí: Picmaus - Viščor, Lalík

    Góly (Asistence)

       60´  M. Dawid
       80´  J. Pohludka   (penalta)
       82´  R. Bandy
       85´  R. Bandy

    Góly (Asistence)

         E. Opata
       32´  D. Tomšů
       34´  S. Mantey
       48´  O. Strojek
       61´  K. Půda
       67´  E. Opata
       73´  M. Wicki
       77´  M. Šebek
       88´  M. Šebek
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 65
    O
    O
    Z
    Z
    Z
    Z
    Z 40
    Z
    Z
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B 80
    O
    O 46
    O
    Z
    Z 65
    Z
    Z 57
    Z
    Z 57
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    O 40
    Z 65
    O
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 46
    U 57
    Z 57
    Z 65
    Z 80
    Z
    Z
    Trenér:   Jiří Hořínek   Trenér:   Jaroslav Mlčoch  
    Správce soutěže: Marek Koraba

    Nejčtenější ze sportu