Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 173/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30223
Týden:
173
Dnes:
8
On-line:
1

2:2 (1:1)

Ne 04.10. 2020 15:30 - Andrův stadion - 2000 diváků
Rozhodčí: Ardeleanu - Kubr, Myška

Moravskoslezská liga dorostu U-19

ID: 12100  |  Sezona: 2017/18  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 33/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

4.kolo

So 26.08. 10:30 Hlučín - Vítkovice 0:1 (0:1)
So 26.08. 10:30 Jihlava - Líšeň 2:0 (1:0)
Ne 27.08. 10:00 Opava B - Frýdek-Místek B 4:2 (3:1)
Ne 27.08. 10:00 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 5:0 (1:0)
Ne 27.08. 10:00 Karviná B - Třinec 0:4 (0:2)
Ne 27.08. 10:30 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
Ne 27.08. 10:30 Zlín B - Kroměříž 1:1 (1:0)
Út 05.09. 13:45 Prostějov - Znojmo 3:2 (2:0)

2:4 (1:1)

Ne 20.09. 2020 15:30 - Na Srbské - 4187 diváků
Rozhodčí: Petřík - Moláček, Kotík

Góly (Asistence)

     J. Přichystal
   51´  A. Růsek

Góly (Asistence)

   27´  L. Greššák
   61´  J. Černín   (vlastní)
   68´  Š. Falta
   76´  P. Zifčák
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z
Z 66
Z 67 83
Z
Z
Z
Z
Z 76
Z
U 76
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 65
Z
Z 54
Z 46
Z 73
Z 73
U 85
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 66
Z 76
U 76
Z 83
B
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
Z 54
Z 73
O 73
Z 85 93
U
B
Trenér:   Miloslav Machálek   Trenér:   Radoslav Látal  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 07.11. 14:30
Sigma Olomouc - 1.FK Příbram
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 01.11. 10:15
Velké Meziříčí - Sigma Olomouc
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Út 03.11. 11:00
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Út 03.11. 13:15
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 08.11. 10:00
Sigma Olomouc - Kroměříž
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 08.11. 12:30
Sigma Olomouc - Kroměříž
Žáci U-15: MSL Top, St 04.11. 16:00
Karviná - Sigma Olomouc
: Krajská soutěž , Ne 01.11. 12:00
Loštice - Sigma Olomouc
: 2.liga žen, Ne 08.11. 11:00
Sigma Olomouc - Teplice
Žáci U-14: MSL Top, St 04.11. 18:00
Karviná - Sigma Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 07.11. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, Ne 08.11. 10:00
Sigma Olomouc - Sparta Brno
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.