Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12921
  • Návštěvy: 53/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27710
    Týden:
    53
    Dnes:
    7
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

    1.Kolo

    Út 14.08. 17:00 Nový Jičín - Vítkovice 1:4 (0:2)
    Út 14.08. 17:00 Slatiňany - H. Králové 2:4 pp (2:2)
    Út 14.08. 17:00 Klatovy - Táborsko 1:2 (0:0)
    Út 14.08. 17:00 Vrchovina - Jihlava 1:3 (0:3)
    Út 14.08. 17:00 Rýmařov - Třinec 0:1 (0:0)
    Út 14.08. 17:30 Otrokovice - Vyškov 1:5 (0:2)
    Út 14.08. 18:00 Tatran Rakovník - Vltavín 2:3 (1:1)
    St 15.08. 17:00 Slavoj Polná - Humpolec 6:1 (3:1)
    St 15.08. 18:00 Mostecký FK - Brozany 0:2 (0:1)
    St 15.08. 18:00 Náchod - Převýšov 1:2 (1:1)
    St 15.08. 18:00 Frýdlant n.O. - Frýdek-Místek 0:1 np (0:0)
    St 15.08. 18:00 Admira Praha - Králův Dvůr 1:0 (0:0)
    St 15.08. 18:00 SK Rakovník - Sokolov 0:4 (0:1)
    St 15.08. 18:00 Turnov - Štěchovice 0:3 (0:2)
    St 15.08. 18:00 Vysoké Mýto - Ústí n.O. 0:2 (0:0)
    St 15.08. 18:00 Hostouň - Vyšehrad 5:4 (3:1)
    St 15.08. 18:00 Benátky - Benešov 2:1 pp (1:1)
    St 15.08. 18:00 Litoměřicko - Varnsdorf 2:0 (2:0)
    St 15.08. 18:00 Dvůr Králové - Živanice 2:1 np (1:1)
    St 15.08. 18:00 SK Kladno - Karlovy Vary 2:0 (0:0)
    St 15.08. 18:00 Horky - Dobrovice 1:2 (1:0)
    St 15.08. 18:00 Tachov - Radotín 0:1 (0:1)
    St 15.08. 18:00 Ostrá - Zápy 1:5 (0:3)
    St 15.08. 18:00 Lanžhot - Kroměříž 0:2 pp (0:0)
    St 15.08. 18:00 Slavičín - Val. Meziříčí 1:0 (0:0)
    St 15.08. 18:00 Šumperk - Uničov 0:1 (0:0)
    St 15.08. 18:00 Havířov - Petřkovice 1:3 (0:0)
    St 15.08. 18:00 Líšeň - Prostějov 3:2 pp (2:2)
    St 15.08. 18:00 Hranice - Bohumín 4:2 pp (2:2)
    St 15.08. 18:00 Rosice - Hodonín 3:1 (2:0)
    St 15.08. 18:00 Bruntál - Dolní Benešov 0:1 (0:0)
    St 15.08. 18:00 Soběslav - Písek 0:3 (0:1)
    St 15.08. 18:00 Čáslav - Vlašim 1:2 np (1:1)
    St 15.08. 18:00 Přeštice - Domažlice 0:6 (0:3)
    St 15.08. 18:00 Neratovice - Velvary 1:4 (0:2)
    St 15.08. 18:00 Tasovice - Velké Meziříčí 4:3 np (3:3)
    Út 21.08. 17:00 J. Hradec - Č. Budějovice 1:4 (1:1)
    Út 21.08. 18:00 Mar. Lázně - Ústí n/L 1:4 (0:1)
    Út 21.08. 18:00 Lanškroun - Pardubice 0:1 (0:1)
    St 22.08. 17:30 Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    St 22.08. 18:00 Přepeře - Chrudim 2:4 (0:2)
    St 22.08. 18:00 Kozlovice - Znojmo 0:4 (0:3)
    St 22.08. 18:00 Brandýs - Viktoria Žižkov 1:4 (1:2)

    1:0 (0:0)

    St 15.08. 2018 18:00

    Góly (Asistence)

       75´  J. Mošna   (M. Horák)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    O
    Z
    Z 46
    Z
    Z 46
    Z 23 60
    U 85
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 46
    O 60
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Trenér:   František Peřina  
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Nejčtenější ze sportu