Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 188/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26910
Týden:
188
Dnes:
27
On-line:
1

2:1 (1:1)

So 03.10. 2020 16:30 - Městský stadion - 1616 diváků
Rozhodčí: Orel - Kříž, Klupák

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 12921  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 63/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

2.Kolo

Út 28.08. 16:30 Frýdek-Místek - Opava 0:5 (0:3)
Út 28.08. 17:00 Domažlice - Táborsko 1:2 pp (1:1)
Út 28.08. 17:00 Velvary - Sokolov 0:1 (0:1)
Út 28.08. 17:00 Uničov - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
Út 28.08. 17:00 Dolní Benešov - Jihlava 2:5 pp (2:2)
St 29.08. 17:00 Admira Praha - Teplice 0:6 (0:3)
St 29.08. 17:00 Slavoj Polná - Hranice 2:1 (0:1)
St 29.08. 17:00 Slavičín - Znojmo 4:3 np (2:2)
St 29.08. 17:00 Brozany - Chrudim 1:2 (0:0)
St 29.08. 17:00 Ústí n.O. - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
St 29.08. 17:00 Benátky - Pardubice 0:2 (0:1)
St 29.08. 17:00 Litoměřicko - Č. Budějovice 0:2 (0:1)
St 29.08. 17:00 Radotín - H. Králové 2:1 (1:0)
St 29.08. 17:00 Líšeň - Karviná 0:4 (0:2)
St 29.08. 17:00 Hostouň - Vltavín 1:5 (0:3)
St 29.08. 17:00 Převýšov - Ml. Boleslav 1:2 (1:2)
St 29.08. 17:00 Dobrovice - Bohemians 1905 0:3 (0:2)
St 29.08. 17:00 Dvůr Králové - Vlašim 0:2 (0:1)
Út 04.09. 16:30 Vyškov - Vítkovice 3:2 pp (2:2)
Út 04.09. 17:00 SK Kladno - Ústí n/L 1:2 (1:1)
Út 04.09. 17:00 Písek - Dukla Praha 0:2 (0:2)
Út 04.09. 17:00 Petřkovice - Třinec 0:4 (0:2)
St 05.09. 17:00 Rosice - Zbrojovka Brno 0:2 (0:2)
St 05.09. 17:00 Zápy - 1.FK Příbram 1:4 (0:1)
St 05.09. 17:00 Štěchovice - Slovan Liberec 1:5 (1:3)
St 05.09. 17:00 Tasovice - 1.FC Slovácko 2:5 (0:3)
St 05.09. 18:00 Kroměříž - Zlín 0:5 (0:1)

0:6 (0:3)

St 29.08. 2018 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   29´  P. Moulis
   30´  P. Žitný
   46´  M. Červenka
   52´  J. Hora
   81´  J. Hora
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 60
Z 57
Z 64
Z
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 57
Z 60
Z 64
Z
Z
B
B
Trenér:   Daniel Šmejkal  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 31.10. 14:30
Teplice - Sparta Praha
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 01.11. 11:00
Teplice - Přepeře
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 01.11. 00:00
Pardubice - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 01.11. 00:00
Pardubice - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, So 31.10. 10:00
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17 B: ČD skupina B, So 31.10. 00:00
Dukla Praha - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, So 31.10. 00:00
Meteor - Teplice
: Okresní přebor, So 31.10. 00:00
Teplice - Modlany
Ženy: 2.liga žen, So 31.10. 00:00
Teplice - Sparta Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 31.10. 00:00
Meteor - Teplice
: Okresní přebor MŽ, So 31.10. 00:00
Srbice - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, Čt 29.10. 10:00
Meteor - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, Čt 29.10. 10:00
Meteor - Teplice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.